Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El lehet felejteni valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet felejteni valaki iránt a vonzalmat? És működhet valakivel egy párkapcsolat több mint 20 év korkülönbséggel?

Figyelt kérdés

Én egy 25 éves nő vagyok, még nem volt párkapcsolatom. Most van valaki, akinek úgy gondolom, hogy bejövök, de ő több mint 20 évvel idősebb nálam. Nem érzek iránta semmit, de még lehet kialakul.


Van egy másik valaki, aki iránt érzek vonzalmat, vagyis nem tudom mit érzek, de valamit, viszont ezt szeretném elfelejteni.


Szerintetek működhet? (mindkét szituáció)


2015. okt. 22. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Tehát azzal szeretnél kapcsolatot aki iránt nem érzel semmi és azt szeretnéd elfelejteni aki iránt talán igen?
2015. okt. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Előbb döntsd el, hogy mit is akarsz valójában, tedd helyre az érzelmeidet!


Egyébként másban nem kéred a segítségünket véletlenül?


Mellékesen 25 évesen eléggé gyermeteg gondolkodásod van, ha eddig nem jöttél volna rá, hogy egy kapcsolat csak a két félen múlik, máson nem!

Nőj fel!

2015. okt. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, megfordult a fejemben.
2015. okt. 22. 21:13
 4/10 anonim ***** válasza:
Gondolom aki iránt éreznél valamit az a személy nem viszonozza az érzéseidet és ezért szeretnéd elfelejteni.
2015. okt. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"Egyébként másban nem kéred a segítségünket véletlenül? "


Nem tudom ez alatt mire gondolsz pontosan.


Azt hiszem elég korán felnőttem, bár az ilyen párkapcsolatokban nincs tapasztalatom.

2015. okt. 22. 21:15
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, aki iránt azt hiszem érzek valamit, ő nem viszonozná, ezért el kellene felejtenem.
2015. okt. 22. 21:16
 7/10 anonim ***** válasza:

És azért akarsz egy olyan kapcsolatba belemenni, ahol nem érzel semmit a másik iránt, hogy az előzőt elfelejtsd??


Na, ezért nem nőltél még fel, mert nem így kéne elfelejteni a másikat, hanem saját magadnak kéne túl tenned a csalódásodon, mert így lehet, hogy egy újabb csalódás fog téged érni!


A segítségkérést ironikusan értettem, hogy kéred-e olyanba is, amit csak te tudsz megválaszolni és megoldani, és ehhez kéred a közönség segítségét!

2015. okt. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Komolyan a kérdésekből úgy tűnik a mai nőknél csak az alábbiak rúgnak labáda: öreg fószerek, négerek-arabok-cigók, gazdagok, alkoholisták és sportolók.


Amőgy nem fog működni, te leszel a szerető.

2015. okt. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Abban a srácban, aki iránt érzek valamit nem csalódtam, mert nem volt köztünk semmi, valószínűleg soha nem is lenne, ezért nem is akarom magam egy ilyen "álomvilágban" tartani.


Én egyébként nem gondolom, hogy pl. apakomplexusom lenne, vagy valami, de azt tapasztaltam, hogy a korombeli férfiaknak nem kellek. Ez persze érthető, én nem vagyok egy jó nő, vagy ilyesmi, nyilván az sem véletlen, hogy 25 évesen még nem volt párkapcsolatom.


Most pedig itt van egy tőlem kb. 20 évvel idősebb férfi, aki olyan megjegyzéseket tesz, olyan megnyilvánulásai vannak, amiből arra következtetek, hogy tetszem neki. Ilyet én még nem tapasztaltam.


És ezért gondoltam arra, hogy annak nincs értelme, hogy valami olyan után érezzek vágyat, ami "irreális", és akkor meg miért ne gondolkozzam el annak a lehetőégén, hogy egy olyan férfival legyek együtt, aki iránt most még nem érzek semmit, de lehet majd egyszer fogok.

2015. okt. 22. 21:31
 10/10 anonim ***** válasza:

" aki olyan megjegyzéseket tesz, olyan megnyilvánulásai vannak, amiből arra következtetek, hogy tetszem neki. "


Egy jó ly..k érdekében a férfiak még a csillagos eget is le fogják hazudni neked!

Legyen már eszed! Egy 20 évvel idősebb férfi mit akarna egy szűz 25 éves tapasztalatlan nőtől?

Gondolom fűti az agyadat, meg minden, te pedig mint kis naiv, el is hiszel neki mindent!


Szerintem mind a kettő felejtsd el nagy ívben!

2015. okt. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!