Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogok meg hallani az exbaratno...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogok meg hallani az exbaratnomrol?

Figyelt kérdés

3 evig voltunk egyutt majd a csaladja aljas manipulativ modszerekkel alaasta a kapcsolatot. Utana olyan lett mint aki felismerte volna hogy harom evig egy baltas gyilkossal elt de ez nem is igaz. Mindenhonnan letiltott es allitolag gyulol h annyi ideig lelki rabsagban tartottam. Ez sem igaz amugy. Amikor meg kezdett osszetorni a csaladja nem hagyott neki idot hanem programokat szerveztek neki, osszekavartak a megszokott eletet. Regi baratokat zuditottak ra a vilag vegerol.


Egy honapja nem hallottam rola. Mi szokott ilyenkor tortenni? Soha tobbe nem hallok majd rola?


2015. okt. 26. 08:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Micsoda egy mocsok szemét családja van. Programokat szerveznek neki, mikor rossz kedve van. Máglyára velük! :D Pedig ha hagyták volna szenvedni, végső kétségbeesésében úgyis visszament volna hozzád...hát persze. Mást hibáztatni mindig könnyebb.
2015. okt. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezt csak azerz irtam mert a lany idot akart nekem adni, tesztelt. De a csaladja hatba szurta ezt a tervet.

Jo esellyel kibekultunk volna es most tul a rossz dolgokon nagyon boldogan elnenk.

Helyette most a csalad a nagyon boldog mert visszakaptak a szartorlo kiscsicskajukat. En lattam hogyan kezeltek elottem.

2015. okt. 26. 09:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Senkit nem lehet lebeszélni a szerelméről, szóval legjobb esetben is ez annyit tesz, hogy már nem szeretett téged. Higgadt pillanatodban tedd fel magadnak a kérdést: Szeretném-e összekötni az életem valaki olyannal, aki nem szeret engem?

Az pedig, hogy szünetet tartottatok, már alapból nem feltételez semmi jót.

Kérdésedre válaszolva:

Nem fog keresni téged a közeljövőben. Tőled is az volna a legokosabban, ha ez a kapcsolatot lezárnád magadban és a saját életedre fókuszálnál.

2015. okt. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel foglalkoztat a téma, jó eséllyel fogsz róla hallani: azt, hogy összejött valaki mással. Mivel már kb. 100 kérdést írtál ki a kapcsolatodról, nem ártana elgondolkodni azon, amiket itt írtak neked: azt, hogy megszállott vagy, betegesen állsz a kapcsolathoz. Ez már önmagában elég ahhoz, hogy egy nő meneküljön tőled, a családja befolyása nélkül is. Inkább magadon kellene dolgoznod, mások hibáztatása helyett!
2015. okt. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!