Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asdnoname kérdése:

Csajok titeket mennyire izgat, ha egy pasi izmos?

Figyelt kérdés

Egy ilyesmire gondolok: [link]

mennyire számít nektek, hogy egy ilyesmi testű pasi legyen mellettetek vagy csak egy áltagos pasi aki lehet pocakos, sovány vagy se vékony se pocakos hanem átlag? Mennyire izgat titeket?



2015. okt. 27. 03:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
50%
Engem hidegen hagy....sőt...Nekem jobban bejön, ha van poci. Sokat szoktunk úgy tv-zni a párommal, hogy a hasán fekszem és olyan jó :) Viszont egy "sajtreszelőn" nem hiszem, hogy kényelmes lenne :D
2015. okt. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

hát, ez nekem se tetszik annyira.

nem zavar, de nem érdekel egyáltalán.

meg azért egy ilyenért sokat kell dolgozni étrenddel, konditeremben edzéssel, szóval aki igényli hogy sokat legyen a párjával annak nem megfelelő az ilyen beállítottságú ember

21L

2015. okt. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
55%

Mi?

Egy atlagos edzes kb 1 ora. A teljes test leedzese kb masfel ora.

Napi egy ora sport, es van aki ezzel az egeszsegere is jobban odafigyel, mint egy atlagos vagy pocakos tunyult ferfi aki 40 evesen mar kardiologushoz jarkal.

2015. okt. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
1,5 óra az edzés, a konditerembe el kell jutni, aztán haza, zuhanyzás, átöltözés, esetleg beszélgetés, ha ott jóban van valakivel... azután étel készítés, stb.. azért ez nem napi 1 óra elfoglaltság :D
2015. okt. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
49%
Attól mert, hogy egy pasi pocakos nem jelenti azt, hogy eltunyult...nagyon el vagy tájolódva!
2015. okt. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

25 felett vagyok és nem érdekel egy 18 éves kis takony érdeklődési köre.A kérdésre válaszoltam!

1-es.

2015. okt. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

ma 17:26


Ezt kinek írtad?

2015. okt. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Tetszik, de inkább a vékonyabbak jönnek be. Ismerkedésnél meg nem a test számít, randiztam/jártam már vékony, átlagos és izmos pasival is, ezek közül az izmos volt a legrövidebb életű, 2 találka után kiderült a srácról, hogy gyökér. :D
2015. okt. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

#15-nek

Attol fugg kihez vagy mihez viszonyitod a tunyasagot. Egy pocakos ember is sportolhat, es nem erre ertettem. Nekem is van egy pici, nincs kockahasam, de az allokepessegem nagyon jo, mivel nem csak kondizok hanem futok es biciklizek is.

Ha megkerdezel egy orvost, vagy olvasol errol tanulmanyokat, akkor megbizonyosodhatsz rola, hogy a tulsuly a legnagyobb egeszsegugyi kockazati tenyezo: sziv es errendszerre, cukorbetegsegre, es a rakra.

2015. okt. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

" tulsuly a legnagyobb egeszsegugyi kockazati tenyezo: sziv es errendszerre, cukorbetegsegre, es a rakra."


Ez így van, de nem +5-10 kiló feleslegnél, hanem minimum +25 és afeletti feleslegnél. És azért a +10 is látszik már, még sem visszataszító vagy mi...

2015. okt. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!