Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asdnoname kérdése:

Csajok titeket mennyire izgat, ha egy pasi izmos?

Figyelt kérdés

Egy ilyesmire gondolok: [link]

mennyire számít nektek, hogy egy ilyesmi testű pasi legyen mellettetek vagy csak egy áltagos pasi aki lehet pocakos, sovány vagy se vékony se pocakos hanem átlag? Mennyire izgat titeket?



2015. okt. 27. 03:25
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

#7/20-as vicces kicsit (pozitívan :D ) Egy ilyen kidolgozott testű ember elhiheted, hogy max havi egyszer ha eljár bulizni és ott se taccs részeg:DDDD És látszik, hogy nem olyan kondis sráccal/férfival nem beszélgettél még ezekszerint, aki teljesen más, mert van az egoista része, de én 2 éve edzem és 16kg + rajtam és ehhez hasonlóan vagyok szálkás, de ennyire még nagy izomrétegeim nincsennek, és mégse vagyok elszálva magamtól, azért kérdeztem ezt, mert ha nagy az önbizalmam akkor egyértelmű a dolog, de ígyse vagyok elszállva magamtól márha érted, és egy átlagos ember is lehet ugyanúgy egoista a semmire :D a #9/20as válaszát tudnám ide erősíteni :D

#12/20

Tudod én is napi rendszerrel élek,alszok :) Egy órába kerül mire megcsinálom az egésznapra való csirkemell,rizsem, edzek kb 1,5 órát és napi 6x étkezem és egy étkezés 10perc :D tehát összesen 3,5 órát pazarlok el igen tényleg igazad van :D ja termsézetesen heti 5x edzek :) Tehát, mint az előző is borzasztó :D

#16/20as vagy 1es :D

Rólad csak annyit ,ha 25 felett vagy akkor már neked csak a pénzes csávók jöhetnek be, sőt tuti :D Meg engem nagyon nem érdekel, hogy 25feletti letaknyozik, 18évesen szerintem egészségesebb vagyok, és ha nem érdekel az érdeklődési köröm, akkor mi volt a buta fejedben, hogy ide válaszolj ?:D Szerintem 18évesen intelligensebb vagyok, mint te 25 felett (gúnyszavakért bocsi, de muszáj volt) :)

Többi válaszólónak köszönöm :D Természetesen önmagamért csinálom, mert régen olyan sovány voltam, hogy sok poénos csúfolást kaptam haveroktól stb, és egy idő után magamra vettem és elhatároztam ezt. 191 centi 65 kg voltam. Ez a kérdés csak egy érdekesség számomra

2015. okt. 28. 17:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!