Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg azért homók egyesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg azért homók egyesek mert élvezetesebb?

Figyelt kérdés
Tényleg jobb érzés ha seggbe basznak, vagy ha seggbe baszhatsz valakit? Mert a segglyuk szűkebb mint a pina, és ha valakit seggbe kurnak annak izgatja a prosztatáját a fasz...
2010. márc. 17. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:

ráadásul a kisgyerek lyuka is szűkebb, mégsem rakja mindenki azt szerencsére

(Pedobear rulz)

2010. márc. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nemtudom sose voltam homár :D

de ha kiváncsi vagy milyen fartúrónak lenni próbáld ki

2010. márc. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom nem vagy férfi és meleg sem. A kérdés megfogalmazása miatt nem bírtam ki, hogy ne reagáljak :DDDD Sírok a röhögéstől :DDD Szégyen egyébként, hogy 21 évesen a trágárságon röhögök, de ez marha jó :DDD


Egyébként nem azért szerintem. Az, hogy valaki kivel szexel egy dolog. A szexuális beállítottság nem csak a szexet jelenti, hanem a szerelmet is. Egy hetero, mint én, le tudja élni az életét egy ellenkező neművel. Na ezért vagyok én heteroszexuális, mindemellett elképzelhetetlennek tartom a szexet is azonos neművel.

Tehát a kizárólagos szex miatt nem lesz valaki homoszexuális.

2010. márc. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:D 16 éves lány vagyok amúgy. csak valamelyik nap erről beszéltek. mondom úrristenn. aztsem értem a lányoknak mér jó ha seggbe. . föh
2010. márc. 17. 20:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Dehogyis!!!


Az egész másról szól! Te szem azért szereted jobban a főttkukoricát mert könnyebb elrágni, hanem mert rohadtul más az íze!


Aki puncit akar az semmiképp sem lesz homokos. Mellesleg én voltam már olyan 45 éves nővel 24 évesen akinek olyan finom szűk puncija volt 1 gyerek után is mint amilyen még egy 20 évesnek sincs! ;)

2010. márc. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az anális szexet mind két nem szeretheti de amíg valaki nem próbálja ki nem tudja miről marad le én próbáltam mindkétrészról mégis heteró vagyok

20F

2010. márc. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha azonos neművel is volt szexuális kapcsolatod akkor nem vagy hetero, max biszex! A hetero nem érne hozzá a saját neméhez, egészen egyszerűen azért mert nem vonzódik hozzájuk!
2010. márc. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!