Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is változott már meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is változott már meg a szemlélete?

Figyelt kérdés

Mindig arra vágytam, hogy legyen egy komoly kapcsolatom, amiben ha vannak is problémák, olyan legyen, ahol szerethetek és ezt vissza is kapom.

Az életmódom is nagyon nyugis volt, 22 éves vagyok de bulik szinte ki is maradtak az életemből, picit unalmas is volt.

Lett egy barátnőm, aki ha megfeszültem se tudta viszonozni az érzéseimet, elszenvedtünk 6 hónapig, aztán vége lett. Összetörtem, nem találtam a helyem. Aztán most, hogy lett egy új barátnőm, friss a kapcsolat, sokszor azt érzem hogy nekem nincs is szükségem senkire, érzéketlen dög vagyok. Pedig az új lány nagyon odaadó és kedves.

Ez mitől lehet? Ugyanolyan lettem mint a volt barátnőm?


2015. okt. 28. 18:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Valóban furcsa ez a váltás, viszont egyben érthető.

Mindenki változik és a változás nem feltétlen jó irányú változás.

Sok rossz maradt benned az első kapcsolatodból.

Valahogy a kapcsolatod előtti időkre kellene koncentrálnod, hogy akkor milyen voltál.

Ezeket próbáld meg előhozni magadból.

Én is vágytam az első kapcsolatomra és egy olyan lányt találtam akivel nagyon hasonlítunk, sok dolgot ugyanúgy szeretünk és nem szeretünk.

Régebben azt hittem, hogy majd milyen jó lesz egy kapcsolatba, de tévedtem.

Mindent ami csak tőlem telik megadom neki, aztán olyan hullámzó a viselkedése.

Egyik nap minden happy, a másik nap meg összedőlt a világ.

Nagyon belefáradtam, viszont neki ez a tulajdonsága is egy szerzett dolog.

Ezeket hozta magával az előző kapcsolatokból, hogy ilyen lett.

Meg kell tanulni levetkőzni magunkról a múltat és így belekezdeni az újba.

Benne is látom a jó, a valós személyiségét, ahogy benned is látja a mostani barátnőd.

Abban nem veszünk össze, hogy az egyik legfontosabb dolog egy kapcsolatban az őszinteség.

Fogd meg a párod kezét, üljetek le és ezt mind-mind mond el neki.

Nem azt, hogy nem szereted vagy ilyesmi, hanem, hogy miket éltél meg és emiatt milyen érzések gyengébbek benned és mi érzel most magaddal kapcsolatban.

Ha valóban szeret a lány és fontos vagy neki, akkor segíteni fog.

2015. okt. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!