Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit szólnátok ha a huszonéves barátnőtök bevallaná nektek hogy még sose orálozott?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretném kipróbálni, de félek hogy a bénáznék első alkalommal. :S Nem szeretnék fogazni vagy fájdalmat okozni neki :S Vagy még rosszabb furcsa érzést okozni.

Lefeküdtünk már egymással az új barátommal, de erre még nem került sor ... Gyakorolnom kellene esetleg? :S


2015. okt. 28. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:

És te mit szólnál, ha 22 évesen bevallanám, hogy még sosem csókolóztam?

Amúgy nem érdekelne.

2015. okt. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy olyan dolog, hogy lehet oráloztál már előtte, viszont a mostani párodnak lehet nem jó az ami az előzőnek, ergo mindenkinek más a jó.

Emiatt ne aggódj, hogy nem fog menni.

Mond meg a párodnak, hogy ebben nem vagy jártas és kelleni fog pár alkalom mire picit belerázódsz.

Kérd meg, hogy irányítson, hogy mi a jó neki.

Nálunk is ez volt, hogy a párom kicsit félénkebb volt, mert tapasztalatlan az orált tekintve.

Picit mondogattam neki, hogy hogyan jobb nekem és erre figyelt.

Egyáltalán nincs ilyen érzés bennem, hogy most bénán csinálja.

Jót akar és igyekszik ez a lényeg.

Kommunikáció, kommunikáció és sok-sok idő.

Nem kell kapkodni az elején, idő kell hagyni mindennek.

Olyat is csinálhattok, hogy nem végig szájjal csinálod és kézzel rásegítesz.

Nyilván a szád hamar elfárad és nem is fog úgy menni, így ez egy kézenfekvő megoldás, hogy nem csak a szádat használod.

2015. okt. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hálát adnék életnek.
2015. okt. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
el se lehet rontani sztem, csak a fogra vigyázni
2015. okt. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megértő lennék és segítenék. :) Amúgy annyira nem igényelném, úgyhogy ha a lány se vágyik rá, akkor van annál sokkal jobb is... :D
2015. okt. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rajtam gyakorolhatsz. Nehogy fogazz a barátodnál:)
2015. nov. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez attól függ,hogy hogyan tálalod a dolgot.

Ha ügyesen, akkor kifejezetten örül majd neki, hogy valaki más farka nem volt még a szádban. :)

L21

2015. nov. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
El telt azóta két év. Mesélj, hogy mi történt veled azóta! Hogy tudsz már orálozni?
2018. máj. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!