Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belefér barátságba, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefér barátságba, hogy kincsemnek szólítsa az egyik fél a másikat?

Figyelt kérdés
2015. okt. 29. 13:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, akik vonzónak tartják egymást, és esetleg tényleg alakul köztük a dolog, teljesen természetes, hogy nem veszik zokon egymás becézgetését már eleinte sem. Ezen nem kell csodálkozni. De mindenki elutasít egy számára közömbös embertől ilyen megnyilvánulásokat. És ez is teljesen természetes dolog. Mégis, te mit tennél, ha olyan nő kincsemezne le, aki számodra taszító? :-)

A nagyika korúak más téma, nekik mindenki kincsem meg aranyom. :-)

Van viszont egy kollégám, aki minden kolléganőt becézget. Neki is elnézem, mert másokkal is így beszél, eleinte nagyon furcsa volt, mert nincs még egy olyan ismerősöm, aki ennyire kacskaringósan beszél, de már megszoktuk.

2015. okt. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Egyik legjobb barátommal mi használunk ilyen kifejezéseket, megszokottá vált. :) Ő fiú, én lány. Ő engem úgy szólít, hogy "drága" és meg úgy, hogy "életem". xD Ez már csak szavajárás lett egy idő után.


És nem, nem vagyunk szerelmesek egymásba. Ő stabil párkapcsolatban él több mint egy éve, és nekem is volt közben barátom, nem is egyszer. Most kevesebbet találkozunk, mert úgy hozta az élet. Inkább testvéri kapcsolatot ápolunk.

2015. okt. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Meg is dughatod beleférhet az is.
2015. nov. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!