Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek mi lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

nem állnak velem szóba a nők

Nem értem a dolgot. Nem vagyok rondább mint más, próbálok kedves lenni. Az orvosi egyetemre járok, tehát szerintem ezzel se lehet gond.

Eddig bármilyen közeledést ha mutattam, azonnal meg volt torolva, és még örvendtem ha szépen küldtek el. Nem vagyok nagyképű, próbálok jóba lenni mindenkivel.

Szerintetek min kellene változtassak?



2015. okt. 29. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
De, de ronda vagy.
2015. okt. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy alacsony esetleg?
2015. okt. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy olyan semmilyen vagy. Mármint pl. nincs semmi hobbid, vagy izgalmas élményeid, unalmasnak találnak. Nem tudom, mi az igazság, ez csak egy tipp volt.
2015. okt. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, túl stréber vagy.
2015. okt. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túl nyomulósnak tűnsz? Lehet, hogy túlságosan akarod, hogy összejöjjön a dolog, vagy legalábbis tovább tartson a beszélgetés, mint eddig. Vagy túl hirtelen, túlságosan is közeledsz.
2015. dec. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!