Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik félnek "kell" telefonálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik félnek "kell" telefonálni?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve vagyok együtt a barátnőmmel.

Én 27, ő 25 éves.

Kártyásak vagyunk mindketten.

Én dolgozom, de ennek ellenére nem tudom annyiszor feltölteni a telefonomat mint ő, de én is szoktam hívni.

(t-perceim vannak, de már erre a hónapra lebeszéltük az ezer percet, így szinte ő hív, ami azért tudom nem olcsó.

Mindig azt vágja a fejemhez, hogy miattam szinte naponta kell tölteni a telefonját,és hogy tölthetném én is gyakrabban. Sosem vártam e, hogy napi 2x félórákat beszéljünk egymással. Persze jó hallani a hangját.

Amikor t percem van, akkor hétköznap este 10 től meg hétvégén is nagyon sokat beszéltünk, de nem akarja elhinni, az ezer perc rá ment el(pedig igen).

Mit gondoltok erről? Tényleg mindig a fiúnak kellene hívni a lányt? S ha lefogy a pénzem, akkor egyből tölteni?Imádom,szeretem, de nem tudok hetente tölteni, s ezt nem akarja nekem elhinni.

Vagy jó érzés neki ezeket a fejemhez vágni?


2015. okt. 29. 17:35
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Elmondása szerint,a férfinek kellene hívni a lányt leginkább. Szerintem egy kapcsolatban nem ez a lényeg. Vagy igen?
2015. okt. 29. 17:36
 2/12 anonim ***** válasza:
Előfizetésen nem gondolkodtatok esetleg? Valami olyan csomagban, hogy egymással ingyen beszéltek...
2015. okt. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"nem akarja nekem elhinni."

"nem akarja elhinni, az ezer perc rá ment el(pedig igen)."

Aki akar beszélni másikkal.

2015. okt. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Váltsatok (ne párt csak csomagot)
2015. okt. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is váltsatok egy előfizetést, hogy egymás között ingyen beszélgethessetek. Ilyenkor nyilván annyit beszéltek, amennyit akartok egymással, másnak meg gondolom egyékbént sem telefontáltok ész nélkül. Lehet, ez lenne a megoldás!
2015. okt. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Gondolkodtam már én is ezen, majd bemegyek a T-mobilba, hogy milyen lehetőségeim vannak, mert annyira nem vagyok ebben jártas.

Ha jól tudom, neki nap díjcsomagja van(49/perc),nekem a dominó 7(t-perc miatt váltottam erre, mert itt már péntektől él a t perc, ha van köztetek 30-as biztosan ismeri). Sajnos erre a hónapra az ezer perc elfogyott, mert hétvégente is sokat hívtam(mert nem tudtunk találkozni ebben a hónapban). Hétköznap pedig ő hív, így hamar lemegy a pénze. Én őt is megértem, de mostanában minden egyes nap a fejemhez vágja, hogy nem a lánynak kell telefonálnia, hanem nekem kellene többször.

Én úgy gondolom, egy kapcsolatban nem kellene ilyennek lenni.

Ez az ingyenes beszélgetéshez mi kell? 30 asoknál is van ilyesmi?mennyi a díja?

2015. okt. 29. 17:59
 7/12 anonim ***** válasza:
Mennyit töltesz havi szinten? Szerintem simán kijön egy előfizetés belőle és legtöbbhöz jár olyan opció, hogy meg tudsz nevezni pár számot, akivel ingyen beszélsz. Nálunk is így van.
2015. okt. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát általában kétszer egy hónapban 3500 at. a 3500 ból lejön a t perc ára 2250 Ft(ezer perc).ezt napközben szoktam használni, csak csúcsidőben nekem a csomagomban 80/perc.mondtam neki,hogy ő is kapcsolja be at percet, de hogy á nem minek ha nekem van? (csak ugye már elfogyot erre a hónapra. Csütörtökön töltöttem én is, de azt lebeszéltük a hosszú hétvégén. Viberezni szoktunk még. De most besértődött, s nem is ír du tán óta....
2015. okt. 29. 18:05
 9/12 A kérdező kommentje:
Mármint ami megmaradt, 1250 Ft, abból szoktam én is napközben hívni, ha van rajta pénz,ha nem, az estét várom meg, s addig ő hív. Igen, így neki kerül többe, ezért kéne valami csomag, ahol mindketten ingyen beszélnénk. vagy nagyon olcsón
2015. okt. 29. 18:07
 10/12 anonim ***** válasza:

Basszus havi 7 ezret költesz feltöltésre? Az előfizetésem 3600, amit lebeszélhetek és 3 számot ingyen hívok korlátlanul. És kb. 12-13 forintos percdíjam van mellette.

Ha gondolod részleteket privátban!

2015. okt. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!