Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik félnek "kell" telefonálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik félnek "kell" telefonálni?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve vagyok együtt a barátnőmmel.

Én 27, ő 25 éves.

Kártyásak vagyunk mindketten.

Én dolgozom, de ennek ellenére nem tudom annyiszor feltölteni a telefonomat mint ő, de én is szoktam hívni.

(t-perceim vannak, de már erre a hónapra lebeszéltük az ezer percet, így szinte ő hív, ami azért tudom nem olcsó.

Mindig azt vágja a fejemhez, hogy miattam szinte naponta kell tölteni a telefonját,és hogy tölthetném én is gyakrabban. Sosem vártam e, hogy napi 2x félórákat beszéljünk egymással. Persze jó hallani a hangját.

Amikor t percem van, akkor hétköznap este 10 től meg hétvégén is nagyon sokat beszéltünk, de nem akarja elhinni, az ezer perc rá ment el(pedig igen).

Mit gondoltok erről? Tényleg mindig a fiúnak kellene hívni a lányt? S ha lefogy a pénzem, akkor egyből tölteni?Imádom,szeretem, de nem tudok hetente tölteni, s ezt nem akarja nekem elhinni.

Vagy jó érzés neki ezeket a fejemhez vágni?


2015. okt. 29. 17:35
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
30 as vagy te is?
2015. okt. 29. 18:20
 12/12 anonim ***** válasza:
t mobile reklámot láthattunk. :)
2015. okt. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!