Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek rámehet valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rámehet valaki kapcsolata arra, ha az egyik félnek ellenkező nembeli barátja van? Mit tehet a barát?

Figyelt kérdés
Jelenesetben én. Nem is tudom, igazán hová való a kérdés. De az a helyzet, hogy a legjobb barátom úgy döntött, elege van a szingliségből, viszont a velem való barátság változatlanul maradt. Erre pedig az új barátnő igenis féltékeny. Nincs rá oka, nem tettem semmit, nem bírom őt, de elfogadtam. Egy ilyen helyzetben okosabb lenne félre állnom amennyire csak lehet?
2015. szept. 13. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
A helyedben inkább összebarátkoznék az adott barátnővel, persze, ha ő is hajlandó rá. Ha együtt jártok el programokra, és látja, hogy nem flörtölgetsz a pasijával, kevésbé lesz féltékeny. :)
2015. szept. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A lány részéről biztos lesznek konfliktusok, bár attól is függ mennyire és milyen formában tartjátok a kapcsolatot, ill. milyen szoros a barátság.
2015. szept. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A lány már ígyis féltékenykedett. Együtt voltak, találkoztunk és a haverom üdvözlésképp megölelt. Szerintem nem sok kellett a lánynak, hogy megtépjen.

Egyébként abszolút unszimpatikus a barátnő. Elviselhetetlen. Komolyan

2015. szept. 13. 21:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet jobb ha kicsit tartod a távolságot. Ha a srác tényleg jó barát akkor meg fogja érteni. Barátnőjén nem lehet változtatni, ő választotta. Ha a sráccal sokat vitázik emiatt a barátnője, akkor valószínűleg nem lesz hosszú életű a kapcsolat.
2015. szept. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Haver vagy barát? Számomra ez 2 különböző fogalom. Haver sok van, barát egy, max. kettő. Ha csak haver, simán tudod tartani a távolságot, ha barát, akkor el kell fogadnia. Nekem is ellenkező nemű a legjobb barátom. A pàrom eleinte nem nézte jó szemmel, féltékeny is volt, de belátta, hogy erre nincs oka, és elfogadta.
2015. szept. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem te vagy az oka, ha tönkremegy az a kapcsolat, ha neked jó-barát, a kedvese meg ennyire eltér a ti világotoktól, akkor az egy téves választás, hamar ki fog derülni.

Ne légy túl aktív, de ne kerüld, ha a barátod keres.

2015. szept. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig jobb lenne ha inkább félre állnál az útból. Egy szerelem többet ér mint egy haverság.
2015. szept. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy te és a srác mit akartok. Neked nem kell figyelembe venned a barátnőt, őt csak vegye figyelembe a srác. Ha te szívesen találkozol/érintkezel vele ezentúl is, és ő is veled (a barátnője ellenére is), akkor hajrá. Neked nem kell emiatt aggódnod, ameddig tényleg nincs köztetek semmi több.
2015. szept. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!