Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavar, ha az exemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar, ha az exemnek van valakije?

Figyelt kérdés
Eddig akárkivel voltam együtt, és azóta ha kapcsolatuk van zavar. Én is párkapcsolatban élek jelenleg, és nem tudnék újra velük lenni. Csak tudnám miért zavar :/
2015. okt. 30. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet úgy érzed te nem voltál megfelelő nekik vagy bármely egyéb baromság.

Tudatosan keress okot rá, ha nem találsz ne érdekeljen.

Egy kapcsolatban mind 2 félnek dolgozni kell és megfelelni másiknak.

2015. okt. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem csak siman faj az egodnak, serti az onerzeted, hogy mas a helyedbe tudott lepni, ezaltal nem vagy potolhatatlan.

Legyezgetne a hiusagod, ha meg mindig utanad sirna.. Sokan vannak ezzel igy. Ettol fuggetlenul szvsz nem egeszseges ezen kattogni.

2015. okt. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!