Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom fel dolgozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom fel dolgozni hogy így véget ért?

Figyelt kérdés

3 hónapja ismerkedtünk meg, Körülbelül 4 alkalommal lefeküdtünk egymással, és majdnem mindennap össze futottunk, de ha nem mindennap heti 4 alkalommal biztosan.

Olyankor mindig csókolóztunk, ölelkeztünk jókat beszélgettünk.

Én már egyszer bele szerettem, de ő akkor is vissza utasított. Akkor még két alkalommal történt meg a dolog, majd kb 1-2 hétre meg szakadt a kapcsolatunk, mivel mondta ő nem érzi azt irántam amit én iránta. Aztán újra egymásba gabalyodtunk, 3 hét alatt kétszer lefeküdtünk, az utolsó most volt szombaton. Nagyon jó volt, szenvedélyes volt és érzéki. Tegnap viszont ki mondta azt hogy nem akarja tovább folytatni, ha látjuk egymást beszélhetünk, de nem lehet közöttünk sem csók sem több mert észre vette hogy többet érzek iránta, ami így is volt csak nem mutattam felé....bár ezekszerint mégis.



Egyébként érdemes tudni hogy másfél éve bele van esve egy sztriptíz táncos nőbe, aki viszont csak kihasználja, nem anyagilag pont hanem mondjuk vigye el ide oda stb, akkor hívja ha kell valami, ő pedig lesi minden kívánságát.

A nő még facebookról is tiltotta mert mindig irkált neki, és zavarta stb

Nyilvánvaló hogy miatta is véget ért csak nem tudom miért ér ő többet??


2015. okt. 30. 13:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Az emberek többségének mindnek sikerült mindent, olyan 0,01% lett öngyilkos.


Inkább csak hiszti

2015. okt. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!