Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mi finomat főzhetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi finomat főzhetnék a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

A barátnőm nem egyezett bele abba, hogy vacsorázni vigyem, ő azt szeretné ha én főznék neki valami finomat. Ezzel csak az a baj, hogy én nem vagyok túl profi a konyhában. Nyilván az alapvető dolgokat megtudom csinálni de ennél tovább sosem jutottam.


Egyenlőre ötletem sincs, hogy mit főzzek neki és nyilván nem akarok leégni előtte.


Valakinek lenne ötlete? Mármint hogy mit főzzek neki ami finom és nem túl nehéz megcsinálni, valamint ehhez egy recept is kellene...


Köszönöm!


19/F 19/L



2015. okt. 30. 19:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
48%

Készíts spagettit :) Azt nem lehet elrontani. Privátban elküldök egy egyszerû receptet :)

18L

2015. okt. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
25%
pacalpörkölt
2015. okt. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
főzzünk jó kisz bableveszt!
2015. okt. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Egész csirkét fűszerezz be,(bors,erős pista, majoranna, oregánó,stb) amit találsz, én mindent rádobálok, főleg részegen :D

Tüzdeld meg jó sok fokhagymával(abból soha nem elég),tegyél a közepébe(bele)1-2 fej vöröshagymát félbe vágva.

Hagyd így pár órát,aztán fólia alatt a sütőben kb 20-25 percig párold, süsd,kb 150 fokon.

Utána vedd le a fóliát,és süsd addig, míg a bőre már pirosodik, hogy jó ropogós legyen.

Köretnek saláta,a csajok szeretik (jégsaláta, v.hagyma,kígyó uborka,paradicsom, paprika,én szoktam almát is) kicsi bors,só,oregánó, bazsalikom, majoranna,kevés olíva olaj,jól keverd össze és be a hűtőbe, hogy összeérjen.

Salátaöntet tetszés szerint.

2015. okt. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
69%

Nem ismerem a barátnőd ízlését, de azért vannak nagyon egyszerűen elkészíthető ételek. :-)

A spagettit nem nagyon lehet elrontani, amire mindenképp figyelni kell, hogy a tésztavízbe tegyél sót. :-)

Aztán vannak ezek a gyors rizsek, ott is a sóra kell figyelni, szerintem 2-3 teáskanálynit simán elbír, nekünk legalábbis ez a tapasztalatunk, só nélkül olyan, mint hogyha a levegőt ennéd.

Aztán a rizshez lehet tenni konzerves kukoricát, zöldségkeveréket, ehhez lehet kisütni rántott sajtot, rántott halrudat (én ezeket a mireliteket veszem, ami már be van panírozva és nem olajban sütöm ki, hanem a sütőben zsiradék nélkül, így szét sem esik és az olaj sem fröccsen ki). Aztán nekem van egy baconös variációm is, ha érdekel, megírom, írj rám privátban, nálunk ez nagy sláger. Én ehhez wokot használok, de szerintem más serpenyőben is lehet.

Ha szereti a majonézes salátákat, ahhoz is van egy remek receptem, ami egyszerű és gyors. Kukoricakonzerv kell hozzá, virsli és tojás, a virslit és a tojást meg kell főzni vízben, a tojást teljesen keményre, különben folyni fog. A tojást és a virslit fel kell darabolni, összeöntöd egy nagy tálba a kukoricával, majd jöhet az öntet. Ennek a legegyszerűbb változata, hogy bolti kész majonézt és tejfölt összekeversz (az arányokkal még én is kísérletezek, de ha kóstolgatod közben, akkor érzed, mikor jó, egyik íz se legyen domináns, azt hiszem, nekem a 2 rész tejföl és 1 rész majonéz volt eddig a legjobb), ehhez teszel egy kis sót és egy kis cukrot, összekevered, hozzákevered a többihez. Melegen is jó, és behűtve is. Ehhez már nem kell plusz hús, mert benne van a virsli, de ha valaki szeretne, még lehet.

2015. okt. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%

Mondok egy egyszerűbbet.

Vegyél egy kb 80deka-1kiló körüli karajt.

Tűzdeld jól be fokhagymával,jó mélyen.

Kend be fűszerekkel, (bors,só,majoranna, oregánó, stb)

vagy ötfűszer kínaival én azzal szoktam, só és bors akkor is kell,hagyd állni pár órát s hűtőben.

Melegítsd elő a sütőt,tegyél fóliát a tepsibe,dobd rá a húst,süsd kb 1.5-2 órát maximum hőmérsékleten.

Így kívűl ropogós,belül puha lesz.

Ennyi.

2015. okt. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
Ki az a barom, aki egy ilyen kérdésnél lepontozgat?
2015. okt. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Annyit még hozzátennék, ha vastag a karaj, kezdheted kisebb hőmérsékleten is,mondjuk 30-40 perc,utána felcsavarod maxra és úgy sütöd tovább.
2015. okt. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%
progresszív utazó, én sose tudom, mitől lesz ropogós, piros a hús, nagyon jól hangzanak a receptjeid, én is ki fogom próbálni. :-)
2015. okt. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

#9 Köszi.

Én kínai ötfűszerrel bekenem elég vastagon a húst,és olyan lesz tőle,mintha kérge lenne kívül, jó ropogós lesz.

Csirke,kacsa,vagy csülök alá a tepsi aljába tegyél egy sor burgonyát, aztán egy sor v. hagyma, majd újabb egy sor burgonya,a tetejére bacon,vagy valami szalonna.

Természetesen minden réteget fűszerezni, sózni!

A legjobb krumplit héjában sütni,ha nem olyan, az se baj.

Húsokat tudok sütni minden mennyiségben, de egy rántás nem tudnék megcsinálni,ami kicsit vicces:D

Általában italozáshoz vannak kötve ezek a sütögetések,minél többet iszom,annál kreatívabb vagyok :D

Ne sajnáld a sört,vagy a vodkát alkalomadtán attól az éppen sülő hústól! :D

2015. okt. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!