Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira idegesít ez a tuljadon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira idegesít ez a tuljadonsága a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Lány barátja nincs, csak fiú haver, a lányok akikkel beszél egyik sem igaz barátja.


Szóval szünetben látom hogy fogdossa egyik haverja mindig fiúkkal van.Nem egyszeri eset. Jó csávót helyretettem picit, beszéltem vele csak.


De neki azzal probléma van, hogy póló nélkül fociztunk osztályok közti fociversenyen. Jó megnéznek a lányok, neki nem tetszik, de mai nap teljesen kiégtem rajta.


Tesiórán félmeztelen fekszem az egyik matracon, osztálytársam(lány) ül a hátamon, erre teljesen berágott rám.

Normális? Basszus, hagyja hogy fogdossák, én meg még póló nélkül sem tesizhetek?


2015. szept. 15. 21:53
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
13. osztály(0. ba kezdtem), szóval nem fiatal vagyok már.
2015. szept. 15. 21:55
 2/25 anonim ***** válasza:
Fogdossa egyik haverja te meg hagyod. Gratulálok!
2015. szept. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyikőtök se normális.
2015. szept. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
50%

Eleve nem ismerkedek olyan nővel, akinek nem csak, hogy csak fiú haverjai vannak, hanem több fiú haverja is van. Ez elvi kérdés nálam. Nem bírom az ilyen kis havernak álcázott becserkészési vágyat a nyomi srácoktól.

Egyikőtöket sem kell félteni, passzoltok. :D

2015. szept. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

A kategóriát eltévesztetted.

A kérdés pedig gondolom provokáció akart lenni, mert nem hiszem el, hogy komolyan gondolod :D

2015. szept. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Látom az értelmezés és irigykedés az megy.


2# Helyreraktam picit, szerinted az mit jelent?

3# Mert póló nélkül nem lehet tesizni? És hátsó szándék nélkül gond ha osztálytársam a hátamon ül, mert megmasszírozta, de ő csak annyit lát hogy ül miközben hason fekszem a matracon, ez probléma?

4# Abba teljesen igazad van hogy mindegyiknek ez a célja.. "Egyikőtöket sem kell félteni, passzoltok" mégis mire érted?

Mármint nem tudom felfogni épp ésszel hogy mi a gond..

Szerintem ezzel semmi gond nincs, barátom gyakran beszélget lány barátjaival de ő nem csinál semmit, ezzel sincs probléma. Nekem azzal van problémám hogy hagyja hogy fogdossák.

2015. szept. 15. 22:10
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Arra érti, hogy hülyék vagytok mindketten. És ez csak valami tinisz@rság amit ketten egymással rendeztek és ennek meg nem a felnőtteknél van a helye. Remélem érthető a lényeg.
2015. szept. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Megmaszírozta... te idióta barom! Mért nem a barátnőd maszírozza a hátad?
2015. szept. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

5# Teljesen más a kettő!!


chogat üzenete:


"Mindketten szerettek kihívóan viselkedni és nem utasítjátok el akik próbálnak közeledni felétek, fifty-fifty :D ugyan azt csináljátok :D ha téged zavar te se csinálj ilyeneket. Egó az van, húzzátok agyát nyugodtan :D az jobb, ha sok egótok van, élvezetesebb."


Csak ti nem látjátok mennyire más a kettő? Emberek én nem nyúlok más lányokhoz, alig van lány barátom.Most mit fogna rajtam egy lány? Mert én büszke vagyok a testemre valamilyen szinten, mert teszek is érte.


7# Jó, de ott 15 éves szüzektől mit várja?

8# Hívjam be tesiórára?(miközben órán van)


Az a lényeg hogy teljesen más a kettő, ez nálam egyszer történt meg, nála meg mindennapos.


MERT PÓLÓ NÉLKÜL TESIZNI FŐLEG HA MELEG VAN A TEREMBEN AZ MÉRT GOND? Olyan mintha lemennék strandra. Nekem nem csüngenek a mellemen a csajok.

2015. szept. 15. 22:16
 10/25 A kérdező kommentje:
Mindennapos, de akárhányszor beszélek a haverjával, hogy így nem leszünk jóba másnap jön másik, mert annyia van.
2015. szept. 15. 22:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!