Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Furcsa ez? Vagy csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa ez? Vagy csak én gondolok bele többet? Nem vállal fel nyilvánosan? Talán szégyell?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdődött egy új párkapcsolatom (22 éves nővel). Amikor össze jöttünk akkor, kiemelte hogy nem szeretné a netes (közösségi oldalakon) kiemelni, hogy kapcsolatban áll! (ne kérdezgessenek, meg az exével való rossz élmények miatt. De még azt is halasztgatja, hogy közös képünk legyen mindig csak majd majd. És még nem is mondja senkinek sem, hogy együtt vagyunk!

#mkkuz
2015. okt. 31. 12:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
shame on her.. mit képzel magáról? egyértelműen szégyell, ma már az emberek 90%-a a facebookon él, és ha ott nem vagy részese az életének, akkor nem is vagy részese, szóval csak addig leszel jó még nem talál egy jobbat, (ha nincs ló jó lesz a szamár is)
2015. okt. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Elég szomorú
2015. okt. 31. 13:07
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A facebook nagyon népszerű, és szerintem sokan totálisan hibásan állnak ehhez a dologhoz. Persze, lehet képmutatóan is használni, meg fellengzősen, de elgondolkodtató, hogy nem vállal fel egy olyan helyen, amiről az összes ismerőse azonnal megkapja az infókat róla.


Próbára teszi a kapcsolatokat is, például én értetlenkedve nézném azt, ha kapcsolatban lennék és a barátnőm nem vállalná fel, mivel az, hogy meg van adva a státusz, visszatartja a többi egyént, hogy rástartoljanak.


Ebből egyértelműen következik, hogy azzal, hogy nem adja meg a státuszt, várja a rajongást a többiektől, és rohadtul nem akarja azt sugallni, hogy "bocs, már nekem van kapcsolatom".

2015. okt. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez van! Akkor szégyell!
2015. okt. 31. 13:39
 5/11 anonim ***** válasza:
Nőként szintén soha semmi személyes nem írok és teszek ki a kirakatba, azaz a FB-a. Úgy gondolom, hogy az csak rám tartozik, ugyanígy ha gyerekem lenne, akkor sem, főleg, hogy már arcfelismerő funkciója is van a FB-nak. Érdekes, hogy éppen a surmó bűnözőket nem kapják el ezzel ... Viszont ami fontos lenne az, hogy erről Szólni kell mindenképpen a párunknak már az elején és szépen megmagyarázni azt, hogy miért választottunk ezt a stílust, illetve nincs szándékunk megcsalni, én eddig ezt így csináltam és bevált.
2015. okt. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem én tőle rögtön!

Válasza: Szakított az exével és az emberek sokat kérdezősködtek tőle. Mi történt? nem vagytok már együtt? stb

2015. okt. 31. 13:44
 7/11 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, hogy az örömöm és boldogságom nem abból ered, hogy másoknak felmutatok egy illetőt, akivel együtt vagyok, várom a lájkolásokat és gratulációkat, ugyanakkor érzelmi szempontból nem találom biztonságosnak is (bármilyen közös ismerős belekotyoghat kettőnk dolgába vagy irígységből vagy úgy, hogy egyáltalán nem ismeri a helyzetet).
2015. okt. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lehet h szégyell lehet h nem! Szerintem ez el is mondd mindent igazából!


"Nemrég kezdődött egy új párkapcsolatom..."

2015. okt. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ja!

Lehet csak akkor vállal fel, amikor már látja annak jelét, hogy minden okés köztünk

2015. okt. 31. 14:26
 10/11 anonim ***** válasza:
76%

Kedves Kérdező!

Valakinek nem a sz@ros Facebook teszi ki az életét. Nekem is van, de minden sz@rt nem teszek ki, osztom meg. Még a párkapcsolatot sem. Aki akarja, úgy is megtudja, mert látnak minket, és ennyi. Mindenkinek a magánügye. Szerinted ameddig nem voltak közösségi oldalak, vagy egyáltalán, internet, akkor azt hiszed hogy nem vállalták fel egymást? Micsoda tapló, buta, internetfüggő fiatalok vannak. Ha nem vállalna fel, akkor nem mutatkozna veled sehol. Vagy elbújtatna otthon a szemetesben. Bocs, de te nem vagy komplett.

2015. okt. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!