Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hisztérika a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hisztérika a férfiak többsége? (pénz-téma)

Figyelt kérdés

Szeretnek azzal jönni, hogy a nőknek a vastag pénztàrca szàmít.

Tulajdonképpen a férfinak mi is a dolga? Keressenek pénzt és szórja a magjàt szanaszét, minél több egyedbe (az utóbbi gond nélkül is megy nekik).

Ezzel szemben a nő legyen otthonos, anya, feleség, szerető, dolgozzon ő is, emellett nézzen is ki jól, hiszem az ura bàrmikor lecserélhetné őt egy frissebb 20-asra.


2015. okt. 31. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Megint általánosítás megy amit mind2 részre el lehet mondani!

Nem hinném hogy az lenne a dolgom h mindenkivel d*gjak és szórjam a "magom" XD (főleg ha kapcsolatba vagyok)

Mint ahogy csajoknak se h széttegyék a lábukat!

Úgyanúgy el lehet mondani ránk is ezt! legyen otthonos apa, férj, szerető, dolgozzon, nem árt ha add magára az illető h kívánja és ne cserélje le a felesége...persze ez megint szélsőséges dolog...mert nem mindenki ilyen h ha vmi problem van akkor lecseréli...kivéve a kis tizenévesek...de az most mind1!

Szóval ?! mibajod??! Mi történt ? XD

2015. okt. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Milyen àltalànosítàs? Tudsz te olvasni? Férfiak többségét írtam.

Mindig is úgy volt, hogy a nő megfeleljen ezeknek a feltételeknek. ösztönszinten a férfi meg minél több nővel legyen. Pl. a gyereknevelésben sincs nagy jelentősége a férfiaknak, akkora legalàbbis nincs, mint a nőknek.

Ja és egy elvàlt férfinak mindig könnyebb új nőt talàlnia, mint egy elvàlt nőnek akinek a nyakàn van 1-2 gyerek is.

Nekem semmi bajom, nem történt semmi, csak rohadt irritàló amikor férfiaknak nevezett egyedek nyivàkolnak ilyen miatt.

2015. okt. 31. 15:01
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Ezzel csak azok jönnek, akiknek nincs pénzük, és soha nem is volt, mert ha lenne, vagy lett volna, akkor tudnák, hogy vastagabb pénztárcával sem könnyű barátnőt találni. Unom amikor a férfitársaim itt rinyálnak, hogy a nőknek csak a külső meg a pénz számít, én jól nézek ki, és van pénzem is, mégis piszok szerencsétlen vagyok a szerelemben. Az ismertségi körömben azt látom, hogy a legjobb eséllyel az ilyen vagánykodó ,nagyszájú,partyarc ,piálós, érzelem nélküli ,pszichopata, hülyegyerekek találnak párt, függetlenül attól, hogy néznek ki, vagy mennyi pénzük van ,mert ők ugye bátrabbak magabiztosabbak, és az milyen "férfias" , és itt most nem az egy éjszakás kalandokról beszélek, hanem komoly kapcsolatokról . Sose fogom megérteni, hogy egyes nők miért pont az ilyenekkel alakítanak ki komoly párkapcsolatot, akik a legkevésbé alkalmasak a társas együttlétre, aztán ők is rinyálnak, hogy a párjuk szarba sem veszi őket.
2015. okt. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahhh ez már rég nincs így!
2015. okt. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"

Mindig is úgy volt, hogy a nő megfeleljen ezeknek a feltételeknek. ösztönszinten a férfi meg minél több nővel legyen. Pl. a gyereknevelésben sincs nagy jelentősége a férfiaknak, akkora legalàbbis nincs, mint a nőknek.

Ja és egy elvàlt férfinak mindig könnyebb új nőt talàlnia, mint egy elvàlt nőnek akinek a nyakàn van 1-2 gyerek is."


Egy kapcsolatban mind2 részről vannak alapfeltételek ezeket általában megbeszélik aztán ehhez tartják magukat...ez változó...


Az h most minél több nővel.. mitől leszek én több vagy kevesebb ha voltam 10 nővel vagy ha csak kettővel de az olyan is! Ezt sose értettem...


Gyereknevelés férfinek is ki kell vennie a részét benne amennyire tudja ez alap megintcsak...vmi dráma van a fejedbe ezzel az egésszel kapcs..azért kérdeztem mi baj :)

2015. okt. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az miért hisztéria, ha a nők negatív tulajdonságaival is tisztában vagyunk?
2015. okt. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lol, általában a csúnyácska vagy átlagos srácok hisztériaznak ezen. Azt hittem hogy ti nők, az ilyent nem veszitek ferfi számba. De most miert akadsz ki olyan emberkék életszemléletén, akikkel nem jönnél össze?
2015. nov. 5. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!