Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ti hogyan reagálnátok egy "szerelmi vallomásra" egy lánybarátotoktól?

Figyelt kérdés

Tudom, biztos ezernyi ilyen szánalmas kérdés volt már itt, én is csak mosolyogni szoktam rajtuk... De azért érdekelne a véleményetek. :)


Egyetemista lány vagyok, van két elég jó barátom az egyetemen, mindketten fiúk, vannak közös óráink, és általában így hármasban lógunk egész nap. Az egyikőjüket csak idén szeptember óta ismerem, de azóta tetszik, és egyre jobban. Fogalmam sincs, hogy ez mennyire kölcsönös, sajnos nem vagyok jó sem a jelek adásában, sem a fogadásukban. A külsőm miatt nem igazán tartom magam vonzónak (mondjuk szerintem ő sem magát), ezért nem számítok sok jóra. A kérdésem az lenne, hogy ha elmondanám, mit érzek, és ő nem viszonozza, azzal mennyire tenném kockára a barátságunkat? Ti mit szólnátok a srác helyében ilyen esetben? Képesek lennétek továbbra is pont ugyanígy viselkedni a lánnyal szemben, mint ha mi sem történt volna?


Előre is köszi a válaszokat!



2015. okt. 31. 19:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hölgyek! Urak! Jelentem, a kishölgyre rátalált a kérdésben szereplő személy.
2016. máj. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Bizony, és happyend lett, szóval mindig van remény. ;)
2016. máj. 19. 12:59
 13/13 anonim ***** válasza:
Akkor minek van kiemelve a kérdés?
2016. okt. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!