Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A baratnom agya folott van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom agya folott van egy kep az exerol. Ez jelenthet rosszat?

Figyelt kérdés
A baratnom fotos, nagyon szeret polaroidokat csinalni, az agya folott a falra van ragasztva rengeteg. Tegnap szemet szurt egy, amin egy srac van hatra bicsaklott fejjel, szep kep, megkerdeztem, hogy ki az, es valaszolta, hogy az exe. Rolam is vannak ott kepek, meg meg rengeteg emberrol, de ez jelenthet rosszat, vagy tenyleg csak azert tehette ki, mert esztetikus?

2015. nov. 2. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
emlék
2015. nov. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha több emberről van ott, különösen ha több exről is, akkor ebből semmi nem következik.
2015. nov. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszene.
2015. nov. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Önmagában nem jelent semmit. Ha téged zavar, kérj tőle megerősítést, hogy az a kép csak emlék és nem több.
2015. nov. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehet meghalt...


Ha nem akkor... RÁ FOG GONDOLNI szex közben :(

2015. nov. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megértem a dolgot, hogy fotos, de engem zavarna...
2015. nov. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az exemnél is kint volt az ágya mellett a volt palijának képe, egy olyan srác akiről azt mondta exem egy másik alkalommal, hogy jól megverte egy párszor.

Szerintem nem egészséges az ilyen, mint később kiderült az exem se volt százas. Egy másik exemnél kíváncsi lennék meg van e még a ballagási fotóm vagy már a kukában landolt :D

2015. nov. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ha több, pláne sok emberről is van kitéve kép és ő aktívan fotózik, akkor ennek szerintem nem érdemes nagy jelentőséget tulajdonítanod. Ha ő nem emlegeti az exet, meg ilyesmi, akkor valószínűleg már túl van rajta.


az életének meg úgyis mindig a része lesz valamennyire, ezt nem tudod megváltoztatni. ha viszont nagy jelentőséget tulajdonítasz neki és sokat firatod ezt a kérdést, azzal csak ártani tudsz a saját kapcsolatotoknak és felesleges feszültséget teremtesz kettőtök között...

2015. nov. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!