Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, lenne nálatok esélyem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, lenne nálatok esélyem? Próbálom 100%-ban körülírni magamat, külsőre és belsőre is, már amennyire lehet. Előre is elnézést a hosszúságért.

Figyelt kérdés
Először is, fontos a számomra, hogy az adott hölgy megfeleljen számomra külsőleg, ez pedig azt jelenti, hogy vékonyabb, átlag testalkatú, szép arcú legyen, ennyi. Nem a plázacica típus, hanem akire tényleg azt lehet mondani, hogy szép, aranyos. Ezért a választ is inkább azoktól várom, akik ennek megfelelnek. Külsőre szerintem tök átlag vagyok, talán valamivel fölötte. Testalkatilag vékonyabb, de még arányos és próbálok is ezen változtatni. A minimumot hozom bőven, és szerintem ez a lényeg. Csendes, kicsit elvont, zárkózott, otthonülős típus vagyok, de azért eljárok olykor-olykor szórakozni. Intelligensnek tartom magam, szeretek olvasni, sorozatokat nézni, csak feküdni és zenét hallgatni. Dolgozok, nem egy érdekes munka, és nem is fizet túl jól, de örülök, hogy van egyáltalán. Voltak már kapcsolataim, tapasztalatlannak semmiképpen sem mondanám magam. Romantikus alkat vagyok, a párom és az ő igényei a legfontosabbak. Legnagyobb hibáim a határozatlanság, a rossz szociális készségek, valamint sok ember számára egészen biztosan unalmasan élek.
2015. nov. 2. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
ha leírod a tökéletes pasit az is lehet élőben 0, de volt már rá példa hogy fülig belezúgtam egy pasiba aki abszolút nem volt se a zsanerem se az életmódja nem vallott rám:) imadtam
2015. nov. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezek alapján levontam: Jó csaj kellene neked, de mivel te anyámasszony katonája vagy, csak álmodozhatsz ilyesvalakiről. Kép nélkül meg ennyi leírásból senki se fog nekem semmi érdemlegeset mondani. Max. annyi, hogy uncsinak tűnsz.
2015. nov. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megismernélek szó se róla, de így nem lehet eldönteni semmit. Lehet te magadat ilyennek látod, tartod, viszont a környezeted szemében egészen más megnyílvánulás jön le.

Az olvasás különösen szimpatikus.

Az én életemben volt olyan férfi akivel szex után a simizéses beszélgetős résznél konkrétan azt beszéltük meg ki mit olvasott. Ettől el tudtam volna ájulni, annyira imádtam.

2015. nov. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1. Ez így van, de nem hiszem, hogy "túláraznám" magam. Mi èrtelme is lenne?


2. Igen, jó csaj kell, mièrt is adnám lejjebb az igènyeimet? Nem álmodozok, az összes eddigi barátnõm megfelelt a kevès kritèriumomnak, csupán mostanában nem jön össze. Az anyámasszony katonája dolgot nem tudom mibõl szûrted le, vagy egèszen mást gondolunk errõl a fogalomról. Vègül pedig, tènyleg unalmas vagyok átlag napjaimon.


3. Elèg jó az önkèpem szerintem, nem gondolok magamról sokat.

2015. nov. 2. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!