Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért va az hogy a női nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért va az hogy a női nem képviselői sosem azt mondják, amit gondolnak, hogy nem tudnak semmit elmondani, csak körülirni, azt hiszik hogy a semmiböl kitaláljuk mi van a fejükben?

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 09:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Neveltetés, anyáról lányára száll. Meg egyébként is, a női gondolkodás gyökeresen más, mint a férfi.


A legtöbb nő nagyon is tisztában van vele, hogy egy ujjal sem nyúlhatnak hozzájuk, szóval innentől kezdve igazából azt csinálnak, amit akarnak, hiszen tényleges bajuk úgysem lehet. Ha valamire nincs indokuk, akkor jön az: azért/mert/csak

2009. szept. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
De egyébként gondolj bele, körbenézel és férfiak alkotta világot látsz. A nők a működéséről töredékét tudja csak, mint egy átlagos férfi. De a nőknek is van véleménye, csak ez általában olyan dolgokra vannak alapozva, amihez nem értenek.
2009. szept. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ezt eddig mind értem. Viszont ha van valami baja, miért nem tudja megmondani? Csak körülirja, és a lényeget kihagya.

Nem vagyok gondolatolvasó, nem tudom kitalálni ha másrol beszél mint ami a fejében van.

2009. szept. 4. 09:39
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy nő akkor viselkedik így,amikor úgy érzi kevés figyelmet kap egy számára fontos-neked esetleg jelentéktelennek tűnő dologban.

Ha együtt élsz valakivel vagy nagyon sok időt töltesz vele együtt,akkor megismered a reakcióit bizonyos élethelyzetekre,de ha nem használod ki ezt a tudást,hanem azt az egyszerű módját választod,hogy megkérdezed és nem próbálsz meg rájönni,akkor nem érdekel téged eléggé ő vagy a problémája.

Nem tudom ez így érthető e számodra??

2009. szept. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Arrol szó sincs hogy nem érdekel.

Csak annyi az egész, hogy tervez egy közös programot, amit nekem ki kellet volna találnom, hiszen 2 hete tervezi.

Azt án mikor nekem lett egy programom, akkor kapom a szemrehányásokat hogy ö nem igy tervezte.


Ás általában mindig igy teszi, amit elgondol, nekem azt már tudnom kellene? Mondtam már neki nemegyszer, de még változás sehol :(

2009. szept. 4. 09:57
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

ez sajnos a legtöbb nőnél így van. idősebb korra ez változik valamennyit, de nem mindenkinél.


én meg szoktam mondani: "ha azt várod el, hogy gondolat olvasó legyek, akkor hagyjuk az egészet."


különben meg azért csinálják szerintem, hogy utána mondhassák, hogy "Te akartad, te javasoltad" és van nekik miért mártírkodni. vagy azért, mert "nem figyelsz oda rá" vagy azért, mert "te akartad, miattad csináltuk".


sajnos ezt a mintát kapták otthon, ezzel akarják felhívni magukra a figyelmet.

2009. szept. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Tehát adott egy program,ami neki fontos és adott egy,ami neked...te nem mondod ki,hogy a tiéd neked jobban megfelel,de ő ezt gondolja,miután te nem mondod azt,hogy okés,csináljuk azt,amit te szeretnél.

Ilyenkor hogy döntitek el,melyiket válasszátok?

2009. szept. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ilyenkor általában kijön egy kisebb vita, mert nem fogja neked azt mondani hogy az övét kell választani. De kötelezö azt tenni, hanem kiakad.

Amugy én 21/F vagyok.

2009. szept. 4. 10:17
 9/15 anonim ***** válasza:

Legyél nagyvonalú,válaszd az övét és beszéljetek meg egy időpontot arra,amit te szeretnél.

Legközelebb egy hasonló helyzetben eszébe fog jutni,hogy a múltkor milyen aranyos voltál és remélhetőleg ő lesz az aki lemond a saját programjáról.

2009. szept. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Lemaradt 32/N
2009. szept. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!