Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha egy nő csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha egy nő csak szexre kellene mit tennétek meg "érte"? Mennyit várnátok rá? Mennyit tepernétek?

Figyelt kérdés
Megköszönném, ha leírnátok mennyi idősek vagytok :)

#szex/és/más/semmi
2015. nov. 5. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
31%

Hát, van olyan csaj aki ha csak egy szexre lenne velem hajlandó és semmi másra, akkor is akár egy évig is hajtanék utána, legfeljebb utána álmodoznék róla, ha nem akar többet. De ez nagyon ritka ezek az "álomarcú" lányok.

Természetesen van egy ingerküszöböm, tehát az átlagon aluli csajokat akkor sem dugnám meg ha könyörögnének. 25/F

2015. nov. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%

Rám tepert pasi 3 évig is , és csak szexet akart.

Eleinte mikor ismerkedtünk én még szűz voltam, bár ő nem tudta. Akkor még ő is egyedülálló volt.

Volt ez-az, petting, de szex nem.

Aztán lett 1 barátnője, és még mellette 2 éven át is engem ostromolt, 3 év után adtam be a derekam neki. (Engem akkor nem zavart, hogy barátnője van.) Aztán utána is tepert, egy darabig kavartunk, csak aztán én elköltöztem. Ő elég kitartó volt :D

2015. nov. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2

És megbántad, hogy beadtad a derekad?

2015. nov. 5. 20:18
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Nem, én nem bántam meg, nekem jó élmény volt, mai napig szívesen emlékszek vissza rá. Az, hogy barátnője van ill. volt, már nem az én dolgom szerintem.
2015. nov. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én semennyit nem várok rá, pláne ha nincs értelme.

Az élet túl rövid ahhoz, hogy "várni" egy nőre.

2015. nov. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én valószínűleg nem túl sokat, hacsak nem gondolnám azt, hogy milyen elképesztően fantasztikus lesz vele a szex. Hogy tényleg "küzdjek", ahhoz érzelmi vonzalom is kell.


A racionalizációm igen prózai: az orgazmust magam is kiválthatom, az érzelmeket nem.

2015. nov. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem teperek nőért, kedves kérdező és nem hajtok szexre sem, csak kapcsolatra, ha egyáltalán hajtok. Ezt meg is mondom. Ha meg nem bízik bennem, hagyom a francba. Fogok én bizonygatni? Soha az életben nem teperek még egy nő után sem! Már jobban tudom, mintsem hülyét csináljak magamból!
2015. nov. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz! :)
2015. nov. 6. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!