Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz hogy kinevette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz hogy kinevette mindenki?

Figyelt kérdés
Munkahelyen van egy srác 24 éves és nem csókolózott még életében, barátnője sem volt. Ezért egyik kollégánktól ezt mondta neki nyilvánosan (hangosan) többiek előtt: "Előbb volt diplomája mint hogy csókolózott volna! Lúúúzer!" A srácnak rosszul esett de mindenki nevetett rajta...
2015. nov. 6. 09:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Bunkók voltatok, nem kicsit.
2015. nov. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Komolyan, ezen miért kell nevetni? Éretlen csürhe banda vagytok!
2015. nov. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Igen nagyon gáz,fogalmatok sincsen milyen érzés neki alapból az egész,nem is ismeritek hogy miért stb.

Ráadásul ha ti lennétek ebben a helyzetben,és titeket nevettek volna ki egy ilyen miatt,ti hogy éreznétek magatokat?

Szánalmasok vagytok,én ha ott lettem volna,kioltottalak volna titeket a ...-ba,és a sráccal meg beszéltem volna róla,hogy semmi gond nincsen ezzel,és ne figyeljen holmi felszínes lényekre...

24/F

2015. nov. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem vicces..
2015. nov. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%

Elég degenerált banda vagytok. Nekem 26 éves koromig (mostanáig) nem volt normálisabb, hosszabb kapcsolatom sok dolog miatt, most jöttem össze végre egy komoly sráccal.

De én is megkaptam egy szemét kolléganőnktől, tök hangosan a többiek előtt, mikor arról volt szó hogy egy újságcikk szerint a szüzesség a hosszú élet titka , hogy hű XY, neked vannak a legjobb esélyeid a hosszú életre!

Marha jól esett, mondhatom -.-" És közben semmit sem tudtak rólam, csak feltételezték hogy az vagyok.

Sajnálom a srácot! :(

2015. nov. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Elég gáz, de mit is várhat az ember az efféle csürhéktől? Soha nem tudtam megérteni,hogy miért kell egy másik embert kinevetni, kigúnyolni, pláne olyan dolgokkal kapcsolatban,ami 100%-ig az ő magán ügye. Nem vagyok híve az erőszaknak, de az ilyenek feltudnak húzni, úgyhogy remélem a munka után a gúnyolódó kollégának reccsent az orra.
2015. nov. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Ebbe mi a vicces? Ezen én nem tudnék nevetni, no nem azért mert olyan jófej vagyok, hanem csak simán hidegen hagy, leszarom , hogy kinek mennyi kapcsolata, csókja volt, ez mindenkinek a magánügye, senki nem lesz több vagy kevesebb attól, hogy hány párkapcsolata volt. A srácot meg azért nem értem, mert ilyen infókat, h nem csókolózott még, minek mond el másoknak, ha tudja, h ezzel saját magát hozza kellemetlen helyzetbe. Én pl. 23 éves férfi vagyok, és még sosem volt komoly párkapcsolatom, de ezt egyik ismerősömnek sem mondtam még el, mert nem rájuk tartozik.


Az én szótáramban egyébként az a legnagyobb lúzer aki évekig jár egyetemre, de közben csak bulizik piál, mindenkivel összefekszik, aztán kibukik, vagy abbahagyja, belekezd egy újba, aztán azt is otthagyja, megint egy újba kezd, végül meg nem lesz az egészből semmi és ott áll 25 évesen diploma nélkül, és mindent kezdhet előröl a 0-ról.

2015. nov. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Húú de vicces volt, meg nagyon értelmes volt kinevetni. A csajt én is ki nevettem volna, hogy mennyi fszt fogott. Későbbiekben ez csak nehezebb lesz, számára ha így folytatjátok. Tudat alatt be épül majd, félelmei miatt, pedig nem lesznek normális kapcsolatai. Mert egy sz*ros csókot nem fog majd tudni, meg tenni inkább ezek kéne gondolkozni. Másrészt nem aranyszabály hogy valaki, csókolt-e már vagy sem, vagy volt-e már párkapcsolatba. Ha neki így jó akkor így jó, nem kell ez miatt, el ítélni. Ez mind a média hiába, folyton azt lássák a tv-be a sok tini rbanctol csókolózni meg bsznki kell csak.
2015. nov. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
És ezek a "felnőtt", dolgozó emberek... mondjuk manapság az intelligencia luxusnak számít sajnos.
2015. nov. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%
Egy munkahelyen? Jo eg.. Inkabb az ovodaban. Bar valoszinu azoknak is tobb eszuk van.
2015. nov. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!