Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a mérnök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a mérnök lányokról?

Figyelt kérdés
Elég férfias foglalkozás, ezért vagyok kíváncsi. Milyen a megítélésük? :)
2015. nov. 6. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért kéne bármi véleményem lenni róluk? Ők is ugyanolyan emberek, mint bárki más.

A foglalkozás még nem tesz senkit különlegessé!


Vagy szerinted ők miben különböznek más lányoktól? A másik pedig, csak érdekel, ha már így feltetted ezt a kérdést, hogy miért érdekel mások véleménye erről?

2015. nov. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem mérnöki diplomám van, és dolgoztam is ebben, bár azóta elmentem a szépségipar irányába . :) Én nem vettem észre magamon semmi különöset...:D Olyan vagyok mint a többi ember.:)
2015. nov. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen mérnök. Mérnök informatikus, villamosmérnök és gépészmérnök azok akik manapság tényleg mérnökök. A többi az nem igazán mérnök, csak annak nevezi magát mert az jól hangzik. Olyan csajt is ismerek aki valami természetvédelmi büfészakot végzett és totál nem ért semmihez de mérnöknek nevezi magát.
2015. nov. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ismerkedtem egy egyetemista, mérnöknek tanuló lánnyal... kölcsönös szimpáta, randi meg volt beszélve... 2x is odébb tette és olyan elfoglalt, hogy hétvégente is alig tudtunk volna találkozni. Megmondtam neki, hogy köszi szimpi vagy, de nem úgy tűnik, hogy beleférek az életedbe és visszamondtam az ismerkedést/randit. Szomszéd városban lakik, de távkapcsolat lett volna kvázi ilyenformán, kösz nem.

Egyébként tetszett, hogy nem hülye az informatikához!


24/F

2015. nov. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Noren1989 ***** válasza:

Hát, én, gépészként...szakmailag is szoktam őket nézni. Külsőre ok, viszont általában (kb 80%-ban) nem értenek a dolgukhoz. Párkapcsolati szempontból nem tudok nyilatkozni, kb fele-2/3ada ribi volt, 1/3ada meg hosszú kapcsolatban volt.

26/F

2015. nov. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!