Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom nagyon megbántott....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon megbántott. Szerintetek mit csináljak? 21/L

Figyelt kérdés

gondoltam meglepem a munkahelyén, erre azt hallom hogy épp egy kollégájának kifejti hogy az exe mennyivel jobb csaj mint én...

szakítani nem bírnék mert nagyon szeretem őt


2015. nov. 6. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon ciki, ezért nem jó munkahelyen meglepni valakit....
2015. nov. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:
91%

Te meg meséld el neki, h az apjának nagyobb a farka, mint neki.

26/F

2015. nov. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
uhh....Mondjuk ha én hallanék ilyet a párom szájából, lehet valami megtörne bennem, és már nem tudnék rá úgy nézni..Szegény...:/
2015. nov. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon durva :/ Én biztos nem tudnék úgy nézni rá többet...Sőt, ha vele maradnék állandó kényszerítés vágy lenne bennem, hogy bebizonyítsam, hogy jobb vagyok az exnél...

Szerintem először ezt mindenképp beszéld meg vele. De sajnos akármit is mondana, vagy tagadná...mivel a hátad mögött mondta valszeg komolyan is gondolja...:/

2015. nov. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mindenképp tudatnám hogy hallottam, mert a rejtett sértettség elég sz*r ő se tudja mi bajod meg neked se jó magadban tartani.

Megkérdezném miért gondolja így, érez-e valamit az exe iránt még, ha nem akarsz szakítani próbálj változtatni a beszélgetésben felmerülő problémákon, ha viszont érzelmileg kötődik még az exéhez, és olyanokat hoz fel amin változtatni nem tudsz/ nem akarsz akkor viszont jobb lenne kilépni.

2015. nov. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szájon vágtam volna,utána meg mint macskát ..........
2015. nov. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig baromira ki kéne rúgni...
2015. nov. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

sajnos tényleg ki kell rúgni.

nem tudom persze, te milyen hamar teszed túl magad az ilyesmin, de nekem elmenne az önbizalmam ettől nagyon. és kétségekre meg rossz érzésekre nem lehet építkezni.

2015. nov. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Nekem annyira fajt volna, hogy jol megvertem volna a pasid. Ha faj vmi, okozz fajdalmat neki. Gyorsan megtanulja, h mit illik mondani es mit nem. Konnyen tanulnak.
2015. nov. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!