Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti mikor látjátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mikor látjátok, hogy egy nőt csak szexre fogtok használni?

Figyelt kérdés
Rögtön az ismeretség elején vagy mennyi idő után?
2015. nov. 6. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Az elején.
2015. nov. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
Nem idő kérdése, hanem kinézet kérdése. A külsőre nagyon jó nő maximum szexre jó, másra nemigen.
2015. nov. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Ööö, az fura, ha én nem szoktam csak szexre "használni" nőt?
2015. nov. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10%
Minden nőt csak szexre fogok használni. :)
2015. nov. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Én nem használom a nőket, még azokat sem, akikkel csak szex van köztünk, hanem kölcsönösen örömet szerzünk egymásnak.

És ja, többnyire az elején eldől, hogy mit szeretnék az adott hölgytől, és ezt mindig ki is nyilvánítom felé.

2015. nov. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát ha külsőre tetszik, de a személyisége nem fog meg, vagy egész egyszerűen csak nem tudnék vele komolyabban együtt lenni, mert annyira nem illünk össze, nem érzem az szellemi összhangot, csak testileg vonzódom hozzá. Ez általában már az első beszélgetésnél ki szokott derülni.
2015. nov. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ránézek és megmondom aznap mi lesz a terítéken
2015. nov. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Noren1989 ***** válasza:

Mikor első alkalommal meglátom.

26/F

2015. nov. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Érdekes amit írtok, mert egy csomószor olvasom, hogy a pasik nem tudják eldönteni mit akarnak a nőtől, meg hogy az első szex után kezd valami alakulni bennük, hogy ebből komoly kapcsolat lesz vagy csak szex volt.

Akkor ez hogy van?

2015. nov. 7. 11:32
 10/11 anonim ***** válasza:

Én még Sosem Hallottam amit irtal.

Első perc nalam is. Tuti a forrásod?

2015. nov. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!