Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki, hogy még szűz vagyok? Tudja, hogy volt egy három éves párkapcsolatom, de sose mondtam még, hogy amúgy szűz vagyok. Hogyan tudassam vele? Ő az új barátom.24/L

Figyelt kérdés
2015. nov. 7. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem nem kell feltétlen tudnia. Ha rákérdez hogy hány fiúval voltál előtte, akkor megmondhatod hogy egyel se, de amúgy nem muszáj ezt felhozni.


Sokakat elriaszt, összezavar, ha egy lány szűz. Több ismerősöm mondta, hogy ők nem is kezdenének szűz lánnyal, mert ők szinte mindig határos időn belül kíváncsiak lesznek más farokra is, míg egy tapasztaltabb lánynál nem ez a helyzet.


3 éves kapcsolatban hogy nem került sor a szexre amúgy?? Nekem ez is elég furcsa lenne.

2015. nov. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
3 évig kínoztál egy pasit szex nélkül? Megérdemelsz minden rosszat
2015. nov. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

Tévedsz az a 3 év nem volt párkapcsolat, max járogatás.


Járást a csóktól számoljuk, párkapcsolatot meg az első szextől.

2015. nov. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is érdekelne, hogy 3 év alatt hogy nem került sor a szexre?


Egyébként meg őszintén, egyenesen megmondod neki, ha szóbakerül, hogy te még nem voltál együtt senkivel. :) Nem kell szégyellni, sem túlbonyolítani. Viszont jobb, ha tud erről, mert akkor úgy fog veled bánni, hogy mindkettőtöknek jó legyen.

2015. nov. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fakocsi ***** válasza:
0%

Nem reklamkent mert gyerekem van, De en csalad alapitas elott 2 szabalyt alkottam.

1 -25 evnel nem lehet idosebb

2 - ne legyen szuz.


Sajnos/ nem sajnos nagyobb van mint a Magyar atlag, es az utolso szuzlanynal a hartya helyett a gat repedt egy kicsit. Annyi kell meg hozza h azsiai volt.


Am 3 evig no sex? Ez kamu. Vagy nem jartatok vagy szektasak vagytok

2016. szept. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!