Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoljak, megcsal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak, megcsal?

Figyelt kérdés

Ma reggel mikor felébredtünk láttam irt egy lány neki hogy "Jó reggelt <3 ) ... Sosem nézem kikkel irogat vagy ilyesmi.. De ezen rögtön ahogy lépett be a telefonjába oda kukkatottam... Megbizok benne viszont mikor egy lány ilyet ír így az már nekem gyanús..

Szerintetek?



2015. nov. 7. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezek alapján még nem csalhatott meg,max az a lány hajt rá.
2015. nov. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Esetleg ha nem figyel,akkor nézd meg az üzeneteit,ha nagyon gyanakszol,vagy kérdezgesd a lány felől!
2015. nov. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Whatssappon jött az üzenet neki..mert ha még FB-n akkor lesz**nám de whatsappon...hmmm :/
2015. nov. 7. 20:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a csaj kompromittálni akarja a párod, hogy hülye helyzetbe hozza, amire te kidobod és ő majd lecsap rá?
2015. nov. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Megcsal vagy jo uton van fele. (Egy volt szereto: minden reggel kuldtem a sracnak jo reggeltet, raadasul a ♡ sziv jelecsket tette moge. En csokocskakat kuldtem)

Alap, hogy reggel nem irogatunk fiu baratnak vagy ferfi munkatarsnak, pont amiatt mert az tul klzeli kapcsolatot feltetelez. Aki irt valoszinu nem tudja, hogy letezel vagy tudja, de azt hiszi nem eled volt a parod.

En is csak akkor irtam, ha ugy tudtam nem a baratnovel van.

2015. nov. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Egyértelmű hogy megcsal.
2015. nov. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

:( mit tegyek...

Kész vagyok... Ahh..

2015. nov. 9. 20:46
 8/8 anonim ***** válasza:
A barátod hogy reagált, mikor elolvasta az üzenetet? Meglepődött, gyorsan "eldugta" a telefont? Gondolom valami hasonló lehetett.. Én szerintem rögtön rákérdeztem volna, hogy "bocsi, nem akartam elolvasni az üzeneted, de épp láttam, és ez mii??!" Egy rossz szava nem lehet emiatt rád..
2015. nov. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!