Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti külsőre igényesnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti külsőre igényesnek tartjátok a magyar férfiakat?

Figyelt kérdés
2015. nov. 7. 22:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
37%

Nem mindet.


Az arányokat nézve sokkal több igénytelen magyar férfi van, mint mondjuk igénytelen német/francia/brit/többi nyugati nemzetiségű férfi.

2015. nov. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
De jó itt élni. A magyar nők igénytelennek tartják a magyar férfiakat. A magyar férfiak felszínesnek tartják a magyar nőket. Azigen... Mindenki külföldi partnerre ácsingózik, mert azok biztos rózsaillatút szarnak. Érdekes egy felállás.
2015. nov. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
32%
Egyik másik férfit igen, de vannak azért igénytelen, zsíros, csapzott hajú pasik is, akiket kb az övük tart össze.
2015. nov. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Legtöbbjét nem,de szerencsére azért van,aki az.De sajnos az igénytelenek javára 60-40% az arány.
2015. nov. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
11%

Nem annyira, mondjuk ez nem csoda mert nőtársaim sem viszik túlzásba az igényességet. Egyszerűen sír az ember, ha mondjuk végigmegy a városon, és azt látja, h a 14-40 év közötti nők 90%-a farmerben és Converseben van. Nem csak unalmas de semmi nőiesség, stílus nincs benne. Az már önmagában elmond mindent ha egy 30+-os próbál tizenévesnek öltözni és vica versa.

Nem csoda, h a férfiak ennyit nyavalyognak ezen a téren, mondjuk ők se viszik túlzásba, a divatot.

A legtöbbjük a divathoz semennyit sem konyít, és már az is nagy szó, ha a cipőjük, kabátjuk rendben van. A legtöbb pasin síkabát van ősztől tavaszig :D

Az igényesség meg kimerül a napi borotválkozásban, olyan h arcápolás, kozmetikus, szőrtelenítés (már akinél kéne), frizura a legtöbben nem is hallottak sztem :D Ápoltság terén is van mit fejlődni egyeseknek...



28/N

2015. nov. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
Egy férfi ne járjon már kozmetikushoz és ne legyen csupasz! Úgy érezném magam, mint valami pedofil. :D
2015. nov. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
66%

28n

volt ilyen csajom mint te(ő pl azzal jött hogy szőrösebb a lábam mint neki szal nem vagyok valami jól ápolt) felvilágosítottam hogy minden bizonnyal leszbi azért hasonlítgatja a lábamat egy női lábhoz

2015. nov. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nőként bármikor tudok segíteni páromat a külső igénytelenségén, viszont a belső igénytelen, felszínes viselkedésein és döntésein soha, bármennyire is próbáltam.
2015. nov. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
1 válaszoló az áltlad felsorolt igényesebb nemzetek pl nem is fürödnek minden nap (habár lehet hogy a ruhájuk márkásabb)
2015. nov. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
33%
ami engem nagyon zavar, a borotválkozás hiánya az arcon. Van olyan, aki ha megpróbálkozik vele, akkor se sikerül neki jól. gusztustalannak érzem, ha valakinek émelyítően erős parfümszaga van, és ugyanilyen émelyítő szajszaga. A kettő együtt a legjobb. Hosszú körmök,alatta fekete piszok/leragott körmök. Néha latok normalis körmöt is. Franciaorszagban nem mindennap zuhanyoznak(meg a nők se). A fogmosas hianyát se tudom hova tenni.
2015. nov. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!