Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tííb kérdése:

Kutya vagy Barátnő?

Figyelt kérdés
Szóval van egy ijen kis töpszli kutyám amit mèg anyuèktol kaptam mikor elköltöztem.Nagyon szeretem vele alszok vele kelek ès minden este megyünk sètálni.Na it a baj meg ismerten egy tök jó csajt egyhulám hoszon vagyok vele meg minden ès amikor let volna első öszebujás akor meg láta a kutyát ès azt mondta hogy a kutyának kint a helye ès hogy adig nem akar velem beszèlni amig a kutya bebt van de a szegèny kutya azt nem èlnè tul.Most milegyen??

2015. nov. 11. 07:39
1 2
 11/16 anonim válasza:
64%
Hát b#sszátok meg... :D úgy írtok mintha minden nő törvény szerűen félre kúrna...ennyire nem lehettek retardáltak...a feleségem hűsége irántam meg kérdőjelezhetetlen és nemegy nem kettő párt ismerek akik tizenéve együtt élnek és nem ment félre egyikük sem...mivam ha ez a nő akiről szól a kérdés az a nő akivel boldog kiegyensülyozott életet fog élni a kérdező és mindössze a kutya kérdést kell megoldaniuk...
2015. nov. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
nyelvtankönyvet választanám a helyedben
2015. nov. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#11:

Strucc effektus? :-D Amiről nem tudsz, az nem is létezik? :-D :-D

2015. nov. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Először is tanulj meg írni....


Ja, amúgy kutya.

2015. nov. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kutya, én is a macskámat választanám, ha egy férfi azt akarná, hogy válasszak közte és a cicc között. :D De könyörgöm, szerezz be egy nyelvtankönyvet.
2015. nov. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

3# omg-.-

Inkább barátnő. Az nem tépi szét a dolgaid. Nem szrja össze a lakást. Nem gyilkolászik poénból kisebb állatokat. Nem nalogatja a saját fenekét, mielött puszit ad. Nem szőrös.

2015. nov. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!