Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a nők, akik a pénzes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők, akik a pénzes pasikra hajtanak, nem félnek attól, hogy mi lesz ha a pasi megcsalja és kidobja?

Figyelt kérdés
A szerelem nagyon hamar elmúlhat és bármikor beléphet egy újabb nő a képbe. Akiket a pasijuk tart el és kényeztet, minden anyagit luxust megad neki, nyaralni viszi, azok nem tartanak attól, hogyha megunja a gazdag pasi akkor megszűnik a kényelmi pozíciójuk és akár az utcára is kerülhetnek?
2015. nov. 11. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem akarlak elkeseríteni,de nem ettől fog függeni hogy megcsal a pasi vagy se,pénznek semmi köze hozzá
2015. nov. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Volt már párszor témázgatás erről, mindig vitába fulladt, mert akik így élnek, nem gondolnak arra, hogy nem biztos, hogy örökké kitart az aktuális állapot.

Egyébként a megcsalás pénztől független, de tény, hogy az eltartottak kiszolgáltatottabbak, mint aki megáll a saját lábán is.

2015. nov. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Ez a csóróbb pasiknál is így van.
2015. nov. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
A csóró pasi nem csalhat meg? Én nem hajtottam pénzes pasikra soha, de most a férjem lakásban élünk ( nem gazdag, de örökölt egy lakást), gyakorlatilag semmim nincs, ami csak az enyém lenne. Ha megcsalna (nem fog) mehetnék vissza gyerekestül, kutyástul anyámékhoz.
2015. nov. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Minden pasi megcsal, ha pénzes ha csóró, ha nem vagy kra, el fog dobni!!!

amugy a pénzéhes nőket nem csalják, mert ugye aok is rosszak:)

2015. nov. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 mr.Heisenberg ***** válasza:
körforgás! egyszer fenn, máskor lenn...
2015. nov. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én nem vagyok pénzéhes, nincs pénzes zsák pasim, de ha lenne,és az megadna mindent,akkor úgy csinálnám,ahogy most. 5 év után a pasim még mindig fülig szerelmes,és azt úgy értem el,hogy nem hagytam magam kiismerni,hiába lakom nála a kezdetek óta. Az ágyban is megadok neki mindent,szó szerint..a konyhában is próbálok új ételeket, a táncom is lenyűgözi,abban is mindig van új... A lényeg,hogy tuti,ha ezt kapja minden férfi,akkor a nő mellett marad...

22 éves vagyok, 25 derékbőség, 85- ös mellbőség,hosszú haj stb...azért írtam mellé,csak ha valaki idősebbnek nézne az írottak alapján...

2015. nov. 20. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!