Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van itt olyan nő aki élvezi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő aki élvezi hogy hűtlen a párjához és izgalmasnak találja hogy a pasi nem jön rá hogy megcsalja?

Figyelt kérdés

2015. jún. 12. 22:33
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
38%
Bár nem volt igazán a párom, de valahogy az igazságérzetemnek jót tett, hogy lefeküdtem mással is. Hiába szerettem őt, egyszerűen nem akart velem annyi időt eltölteni(max 3 hetente pár órát). Úgyhogy volt egy olyan fogadalmam először, hogy ha 5 hétig nem találkozunk lefekszem mással,majd ha 4 hétig,akkor is,majd ha már 3 hétig se találkozunk,akkor is.
2015. jún. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
60%
látod ,h vannak... gáz de nincs mit tenni
2015. jún. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
35%
Szakítani kell és megmondani, hogy nem elég egy f#sz. Ez az egyenes és tiszta út. Mert, ha nem, és lever egyet a srác, akkor nincs min csodálkozni. Ennyit a megcsalásról és a "nőverésről".
2015. jún. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
95%
Nem csak azok vernek nőt, akiket megcsalnak.
2015. jún. 13. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
24%
Itt nehéz lesz titkos szeretőt találnod kérdező. Nekem 2 szeretőm is volt régebben mind a fővárosban született és nevelkedett hölgy volt a vidékről felköltözöttek "rendesebbek". 37/F
2015. jún. 13. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
26%

Az ilyen típusu nőt (amilyen a kérdésben is szerepel)

addig kéne ütni amíg meleg benne a sz.ar!

2015. jún. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
Én vonzónak találom ezeket a nőket, engem nyugodtan csalhatnànak.:)
2015. jún. 16. 18:40
 8/47 anonim válasza:
0%
Akit érdekel a titkos kapcsolat. Szeretne szertőt találni. [link]
2015. jún. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
89%

Köszönjük előző, egy férfi keres ott szeretőt, van titkos viszony oldal is, de ott is kb. csak férfi van fenn...

Én akkor találtam amikor sporttársat kerestem egy sporttárs kereső oldalon. Beszélgető oldalakon könnyebb találni, az emberek általában fordítva működnek és nem céltudatosan...

2015. jún. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim válasza:
Viszony fizetős oldal. Csak akkor működik ha fizetsz. Amit feltettem ingyenes. Igaz nem régi oldal kevesen vagyunk, de már most nő az érdeklődés. Működni fog. Gyere ha érdekel.
2015. jún. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!