Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit az elfogadható amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit az elfogadható amit még fel kell áldozni egy párkapcsolatért, mennyi a normális amiről le kell mondanom?

Figyelt kérdés
Vagy inkább úgy kérdezem, hogy ti miről mondtatok le, hogy a párotokkal több időt töltsetek, megérte?
2015. nov. 11. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Heti 3 futas helyett 1-2. Sok barati progi helyett keves barati progi. Pasikkal valo flortolesek csak ugy. Pasik zaklatasa, taperolasa.


Persze, megerte lemondani ezekrol. A futas es baratsagokat barmikor tolhatom u.olyan intenzitassal. Minden nap szexelunk, megmasziroz naponta, finomakat foz nekem, sok romantikus program. Sokkal tobb izgalmat elunk at egyutt.

N

2015. nov. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem mondanám hogy lemondtam bármiről is. Elég jó az időmenedzsmentem, minden nap volt fennamradó felesleges időm. Ezeket most kitölti a barátommal töltött.
2015. nov. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kevesebb más programra mondok igent, de én nem érzem lemondásnak. a barátom viszont sokat dolgozik, ezért az egyedül töltött szabadodejéről mond le nagy részben, amikor a hobbijaiból foglalkozhat, hogy velem lehessen (olvasás, számítógép...)
2015. nov. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem érzem lemondásnak. Eddig is volt időm magamra, most annak egy részét a párommal töltöm, mert jólesik.
2015. nov. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!