Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavar ha egy lány kicsit fiús?

Figyelt kérdés

Nem kívül, inkább belül. Kíül viszonylag csinos vagyok, hosszú haj, időnként ruhák, blúzok, kevés smink stb. Szóval normális lány.

Csak úgy vettem észre kissé fiúsan gondolkozom. Lehet az az oka, hogy van két bátyám. Gyerekként mmundig kisautókkal játszottam meg legóztam, főleg régebben a Fiúk társaságát kedveltem. Igaz mostanra megtanultam a nőkkel is jóban lenni. Ha tanulásról van szó mindig a matekot kedveltem, az egyetemen amire járok szintén többségben van a másik nem. :) Régebben boxoltam pár évig, meg amúgy is szeretek sportolni, meg meccseket nézni is. Meg tulajdonképpen bármi mást kedvelek amit a férfiak közt is sokan.

Tudom talán elsőre nem hangzik annyira rosszul, de nem éreznétek ugy hogy inkább egy haverotokkal vagytok mint a barátnőtökkel?


2015. nov. 11. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem látens lezbi vagy,így igen zavarna kicsit, mert várnám a coming out-ot.
2015. nov. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, hogy pontosan mit éreznék, hogyan gondolnám. Elképzelhető, hogy zavarna, de egyáltalán nem biztos. Ha ismernélek, meg tudnám mondani, de ugye akkor már mindegy :)


24/F

2015. nov. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Garantáltan nem vagyok. :D

Amúgy a leszbik sem Férfiak női testben, szóval ez hülyeség. :D

(félreértések elkerülése végett én se vagyok az, van nőies oldalam)

2015. nov. 11. 23:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, amíg ki nem ütsz.
2015. nov. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem a fiús tulajdonságokkal felvértezett lányok jobban vonzottak mindig is. Nem tudom hogy van-e köze ahhoz, hogy a férfiakhoz is vonzódom valamennyire, de ezt soha nem vállalnám fel és nem mondanám senkinek. 21/F
2015. nov. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Noren1989 ***** válasza:

Nem hiszem.

26/F

2015. nov. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem tetszik, mikor egy lány fiús...Igaz, hogy volt egy ilyen barátnőm, és kiderült róla, hogy biszexuális, de az sem zavart, sőt, még vonzóbbá tette őt ez a tény...
2016. jan. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!