Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, akiknek nagyon fontos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akiknek nagyon fontos a sport, titeket mennyire zavar, ha a kiszemelt lány egyáltalán nem szeret mozogni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel mostanában ismerkedem. Ő eléggé sportember, kajakozik egy csapatban, minimum hetente háromszor edz. Én viszont egyáltalán nem szeretek semmilyen sportot, sem csinálni, sem nézni, teljesen hidegen hagy az egész. Az alakom szerencsére ettől függetlenül jó, szóval nem a külsőm miatt gondolom, hogy problma lenne, egyszerűen csak nem tudom, hogy mennyire baj az, hogy van egy pont ahol ennyire különbözik az életstílusunk.

2015. aug. 23. 01:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én sportként jelenleg csak bringázást művelek, de nem versenyszerűen, csakis a magam kedvéért, és profi bringám sincs. Illetve néha ping-pong. De engem nem zavarna, ha a lány nem sportolna semmit. Viszont egy dologban nagyon szorgalmasnak kellene ezért lennie: az ágyban űzött sportokban /csak velem :D/. Bár jó lenne, ha olykor együtt tudnánk bringázni.
2015. aug. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Blade Bone ***** válasza:
88%
Az hogy nem sportolsz, az csak akkor lehet zavaró, ha nem hagyod a másikat edzeni. Egyébként ennyi mérgező ételt fogyasztva, jobban tennéd ha járnál edzeni, mert ezekkel a szemét kajákkal írtanak minket, aki nem edz meg semmit nem csinál, hamar kórházban végzi mindenféle nyavajával. .. .
2015. aug. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
engem nem zavar volt olyan kapcsolatom amíg hagy mozogni meg bele törődik hogy amikor edzek akkor nem vagyok vele és elfogadja addig nincs probléma tehát hagyd sportolni így annyit nem lehettek együtt meg nem beszéltek ( ez egészséges nem kell sülve főve együtt lenni ) röviden amikor edz akkor hagyd :)
2015. aug. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!