Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ez a lányoknál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez a lányoknál?

Figyelt kérdés
Mit jelent ha az exem akinek már van barátja, és attól sokat beszélgettünk mostanság, ma ezt irta nekem, "Nem tartom helyenvalonak a dolgokat. Vmiert azt erzem h tartanom kell a tavolsagot es nem fulljoba lenni veled" most ez azt jelenti hogy kezd érezni megint irántam valami?

2015. nov. 12. 01:23
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Ehhez az exedet kell ismerni, nem a "lányokat".
2015. nov. 12. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
vagy azt érzi, hogy kezdesz rákattanni
2015. nov. 12. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Minden lánynál mást. De ez nem nem függő.

Szal minden emberél mást. Kérdezd meg tőle te agyas.

Azt, nem akar volt szerelmével nagyon jóba lenni mikor már van normális barátja. Valamiért ez lelkifurdalást okozneki oktalaul. Én más miatt nem beszélnék veled.

Rohadtul semmit se érez irántad. >,<

2015. nov. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg inkább nem akar a barátja háta mögött az exével beszélni.
2015. nov. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen úgy érzi, hogy a barátjával szemben ez már nem megengedett, hogy veled beszélgessen. Egyébként jogos, igaza van.
2015. nov. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem szeretném hogy azt érezze hogy rá vok kattanva,mert ez ne igaz,és egyébként ez a gond hogy csak akkor viselkedik velem távolság tartóan amikor vannak ott mások a baráti körből,de mikor 2esben vagyunk akkor teljesen más nagyon jól elvagyunk folyton mozizunk meg minden,de ha van ott valaki megváltozik
2015. nov. 12. 22:37
 7/7 A kérdező kommentje:
nem tudom,nem szeretném őt kellemetlen helyzetbe hozni vagy hasonlók!! :)
2015. nov. 12. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!