Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a férjem nagyon szigorú velem és folyton leszid?

Figyelt kérdés
Soha semmi nem elég jó.. Próbálok a munkában és otthon is megfelelni. neki semmi se elég jó. Pl. A takarítás se amit végzek.. mindenért megszid.. Lassan nincs kedvem hazamenni. Rettegek tőle.. Mindenkinél ez van?
2015. nov. 12. 08:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az elején nálunk is ez volt, de mi sokat beszélgettünk, lelkiztünk (pl.rájött, hogy őt a tesója piszkálta mindenért és felnőttként ezt adja tovább). Mostanra teljesen megváltozott, már nem csinálja.
2015. nov. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Lehet h csak szimplán domináns hajlamai vannak. Egyik ilyen szidás után mondd meg neki, h büntessen meg. :D


A megfelelést meg ne vedd olyan szigorúan magadra...

2015. nov. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem.


1. egy kapcsolatban eleve nem kéne azon görcsölni, hogy megfeleljünk, bizonyítsunk a párunknak.

2. az pedig, hogy rettegsz tőle, teljességgel elfogadhatatlan. Ne hagyd, hogy ilyen helyzetben maradj, senkinek ne engedd meg, hogy ezt váltsa ki belőled!

2015. nov. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Te is érzed, hogy ennek nem ilyennek kéne lennie.

Rengeteg tulajdonság van, amin lehet változtatni, de ez nem olyan, mert nem tekint egyenlő félként, így nem is fog hallgatni arra, amit mondasz neki.

Nem tartom helyesnek, hogy az emberek nagy része megfutamodik az első problémák láttán, de egy ilyen kapcsolatból menekülni kell...

2015. nov. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#12, te is a szürke 50-ből meríted a párkapcsolati tapasztalataidat? Éltem BDSM jellegű kapcsolatban, volt domináns párom, de soha, egyetlen egy percig sem jutott eszembe rettegni tőle. A BDSM nem erről szól. Ez simán egy bántalmazó kapcsolat.
2015. nov. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Dehogy van ez. Az én párom maga megy a munka után. Ha én mosogatok vagy főzök ő porszívóz. Esze ágában nincs atyáskodni főlöttem, őszinte és tapintatos azon kívül hálás. Ha rettegsz tőle ott nagy baj van. Akkor már inkább az elhagyásán gondolkodj. Amúgy ő tudja, hogy te ennyire rosszúl éled ezt meg. Valószínű egyéb pl munkahelyi szresszlevezetést csinál. Üljetek le mond el neki, mit is művel. Ha nem hajlandó változtatni vagy tudomásul venni a problémát (pasik egy része hajlamos hisztinek minősíteni a nő azon problémáját amivel nem akar foglalkozni) akkor szerintem tudod mi a teendő.
2015. nov. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Milyen urad van neked? Elhagytad azóta??
2021. jan. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!