Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az alábbi nőről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az alábbi nőről a leírás szerint?

Figyelt kérdés

26 éves, programozó, egy világelső cégnél dolgozik. Nagyratörő tervei vannak, doktori, mester diploma, és hasonlók.

Nem igazán érdeklik a csajos témák, nem szeret pasikról fecsegni, vásárolni sem szeret, és logikusan gondolkozik, nem az érzelmei irányítják. Inkább a tudományok iránt érdeklődik, mint az űrkutatás, kozmológia, robotika, stb.

Ezen kívül még lehet vele beszélgetni a világ dolgairól, mindenről van általában véleménye, meglátása.


Elég nagy az igazságérzete, nem tűri ha valaki kihasználja egy szerettét vagy őt, segítőkész, de csak egy bizonyos pontig. Nem szeret bulizni, partikra járni, a csendes estéket jobban értékeli. Szeret főzni, leginkább sütni.


Nem szereti túlzottan az embereket, igyekszik a munkán kívül elvonulni a saját világába. Ezen kívül nagy állatvédő is.


Külsőre annyira nem nagy szám, kövér, de az arca szép. Barna szem, barna haj, ruhában a kényelmes és praktikus ruházatot részesíti előnyben.


2015. nov. 12. 14:42
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Párom fél éve van, kicsivel több, és kb ő húzott ki a szarból. Tudja, min mentem keresztül, nem titkolok előtte semmit.


Házasság... nem vágyom rá, párom igen. Ő beszél mindig róla, én megvagyok nélküle. Szóval lehet mégis házasodom, ki tudja.


Legyek vékonyabb... az külső tulajdonság, a külső mindig változik. Szerintem a belső többet számít, de a fogyás is tervben van.


Már a magánéletem is rendben van, köszönöm, csak a törmeléket kell eltakarítanom, és újra felépítenem. De már ennek is látom a végét, szóval jó vagyok :)

2015. nov. 12. 15:27
 12/31 anonim ***** válasza:
Én már csak azt nem értem, hogy miért tetted fel a kérdést.
2015. nov. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Az, hogy mi a munkája nem érdekel, mert ez csak egy szerep, amit betölt, eljátszik. Az érdekel, milyen ember, milyen a lelkülete, fanzáziavilága, intellektusa, humora. Felőlem lehet bolti eladó is, ha boldog vagyok mellette. Szóval attól, hogy programozó, nem lesz több, de kevesebb sem a szememben. A leírás alapján szimpatikusnak tűnik.
2015. nov. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Én nem tudok elfogadni semmilyen indokot a kövérségre, hacsak nem valamilyen súlyos egészségügyi probléma. Persze azt gondolom, a legtöbb ilyen eset is kezelhető lenne valamennyire, de biztos van olyan, amit nem lehet, ezzel nem vitatkozom.


De szerelmi bánat.. De, voltam már padlón, nem egyszer, nem csak szerelmi bánat miatt. A saját testemet, magamat viszont tiszteltem annyira, hogy soha nem híztam el. Szóval én ezt csak nevetséges magyarázkodásnak érzem.


#3

2015. nov. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

A munkám valamilyen szinten tükrözi a jellemem. Számomra ez nem munka, szeretem és élvezem csinálni, erőt ad a munka utáni részhez, és a munka utáni rész erőt ad a munkához. Mondhatni a munkám, én vagyok.


Az, hogy számodra nincs elfogadható indok a kövérségre, a te véleményed. Szerintem meg nem ez a lényeg, ha valaki ez alapján ítél meg valakit, felszínes. A külső változtatható. A belső kevésbé formálható, az sok embernek nem megy. És lehet, hogy nevetséges magyarázkodásnak érzed, de amíg nem jártál az én cipőmben, addig nem tudhatod min mentem kereztül. A külsőre ennyi.


A kérdést pedig főként a belső jellemem miatt írtam ki, így már látom, hogy a külsőt hülyeség volt, néhányan itt leragadtak.

2015. nov. 12. 15:41
 16/31 anonim ***** válasza:
De miért érdekel, ha egyébként párkapcsolatban élsz és rendben is van a kapcsolatod? Miért ebben a kategóriában? Ezt szimplán az Emberek kategóriába is tehetted volna. Változtat bármit is a párkapcsolati státuszodon, hogy mit írnak ide számodra idegenek? Van köze a párkapcsolatodhoz? Vagy csak azért ezt a kategóriát választottad, mert itt többen fordulnak meg?
2015. nov. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Jogos, talán rossz kategóriába tettem.

Nem párkapcsolat miatt írtam ki, inkább önismeret miatt.


Inkább figyelmetlenség miatt írtam ide ki, valahogy a kiírásnál meg se fordult a fejemben, hogy máshova írjam.

2015. nov. 12. 16:06
 18/31 anonim ***** válasza:
Mit gondolok róla? Semmit. Ember, mint bárki más. Ennyi.
2015. nov. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Kösz nem. Egy nő legyen "nőies", mosolygós és barátságos, ne pedig egy rideg, mizantróp, kocka.

Igazából elkerülném és nem hiszem, hogy bármiféle vonzalom is ki tudna alakulni egy ilyen nővel. Az állatok pedig meg tudják védeni magukat, amelyeket pedig tenyészállatnak tartunk azokat nem véletlenül nem szabadon engedjük, hanem megesszük...


Igazából így leírás alapján azt látom, hogy robotmacskákkal fogsz megöregedni.

2015. nov. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Robotkutyákkal, de inkább személyi robotokkal :) Vagy nem tudom, ezt még kitalálom, van rá pár évem még :) Meg párommal. És ha szerencsém van, megérem a szingularitás eljövetelét :)


Nem vagyok nőies nő, ez tény... jobban bejön a punk rock stílus, mint a cuki habos-babos ruha. Ez van :) Ízlések és pofonok.

2015. nov. 12. 16:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!