Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az alábbi nőről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az alábbi nőről a leírás szerint?

Figyelt kérdés

26 éves, programozó, egy világelső cégnél dolgozik. Nagyratörő tervei vannak, doktori, mester diploma, és hasonlók.

Nem igazán érdeklik a csajos témák, nem szeret pasikról fecsegni, vásárolni sem szeret, és logikusan gondolkozik, nem az érzelmei irányítják. Inkább a tudományok iránt érdeklődik, mint az űrkutatás, kozmológia, robotika, stb.

Ezen kívül még lehet vele beszélgetni a világ dolgairól, mindenről van általában véleménye, meglátása.


Elég nagy az igazságérzete, nem tűri ha valaki kihasználja egy szerettét vagy őt, segítőkész, de csak egy bizonyos pontig. Nem szeret bulizni, partikra járni, a csendes estéket jobban értékeli. Szeret főzni, leginkább sütni.


Nem szereti túlzottan az embereket, igyekszik a munkán kívül elvonulni a saját világába. Ezen kívül nagy állatvédő is.


Külsőre annyira nem nagy szám, kövér, de az arca szép. Barna szem, barna haj, ruhában a kényelmes és praktikus ruházatot részesíti előnyben.


2015. nov. 12. 14:42
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Úgy van, ízlések és pofonok. :)
2015. nov. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Miért érdekel, hogy mit gondolnak mások, ha egyszer rendben van az életed? Milyen igazolást vársz? Hogy sikeres, vonzó, irigylésre méltó személyiség vagy?


Nem, nem vagy az.. De épp elég ha a párod szeret. És ha később nem ő, de biztos lesz más is, aki szeret.


Az utóbbi kommentedre inkább nem reagálok..

2015. nov. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Mi bajod az utolsó kommentemmel? :O
2015. nov. 12. 16:33
 24/31 anonim ***** válasza:
Persze ha vékony lennél, minden pasi odalenne a személyiségedért. Tetszik vagy sem, a külső sokkal fontosabb a férfiaknak, már csak a kommentekből is látszik, a legtöbben ott akadtak fenn, hogy kövér vagy, onnantól nem is érdekli őket, milyen az ember.
2015. nov. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Hát nem valami nőies, de hát nem vagyunk egyformák....De biztos van, akinek ez jön be.
2015. nov. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Szerintem magányos lehetsz, ha a párod mellett itt keresel megerősítést vagy próbálod erősíteni az önismereted...
2015. nov. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Szerintem neked nincs pàrod, vagy nincs rendben vele a dolog. De inkàbb az első. Egyértelműen megerősìtést vàrsz és azt, hogy jajj de okos vagy. Jé tényleg tudsz főzni? Jajj de jò,hogy nem vagy olyan, mint a többi làny.

Semmi vonzò nincs benned és ha te ennyire magabiztos lennél, mint ahogy pròbàlsz itt vergődni, mégcsak önismeret céljàbòl sem tennél fel ilyen kérdést.

Max szeretnéd, ha feleségül akarnànak venni.

Önértékelési zavarokkal küzdesz és nincs rend a fejedben.

Ès ne is haragudj, de engedd màr meg, hogy ne tettszen mindenkinek.a kövér nő. A szakìtàstòl szimplàn nem hìzhattàl meg,max ha pszichiàtriai kezelés alatt àlltàl mert nem tudtad feldolgozni. Ezeknek a dilibogyòknak van ilyen mellékhatàsuk. Bàr ha öngyi akartàl lenni,gyanitom, hogy volt valami jòképességű doki a képben. Ezek a mentegetőzések meg...No comment.

De miért vàrsz megerősìtést?...Oh,hagyjuk

2015. nov. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

Hát, ha nincs párom, akkor nem tudom ül itt velem szemben :D


Nagyon jó a pszichoanalízised, de sajnos másra, rám nem illik :) Nem önismereti megerősítés kell, itt ugyan hogy tudnátok ilyet adni :D Inkább az idegenekkel való viszony érdekelt volna, na mind1 :)


Te meg ne menj pszichológusnak, és nézz a lelkedbe, ha az életem apró töredéka ekkora dühöt váltott ki belőled :D

2015. nov. 13. 16:53
 29/31 A kérdező kommentje:

Az első mondatomból kimaradt a ki...


Ki ül itt velem szembe a helyes :D


Írni meg ti tudtok :P

2015. nov. 13. 16:54
 30/31 anonim ***** válasza:

Talán az emberekkel való viszonyodon hozzáállásodon...

Szerintem még ez hiányzik az életedből. Biztos van olyan akinek a helyzete hasonló hozzád, és ha optimistábban állsz az emberekhez, az a munkádban, és az élet több területén is segíthet. Nem olvastam minden kommentet, de egy két szót láttam, hogy érdekelnek a robotok, és terveznél is robotkutyát vagy szemelyi robotot. Ha jóba vagy az emberekkel, az a munkádban is segít, mert tudod, hogy milyen igényeket támasztanak egy személyi robottal kapcsolatban. Pláne, hogy mindenkinek egyedi igényei vannak.

2015. nov. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!