Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a nőknek nem tetszik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőknek nem tetszik a prostilátogatás, akkor mit tanácsolnának ezeknek a férfiaknak?

Figyelt kérdés
Azt már elégszer megtudtuk, hogy vannak hölgyek, akik nem nézik valami jó szemmel az ilyesmit. Akkor sem, ha szingli az illető.Viszont! Tegyük fel, hogy egy egyedülálló férfiismerőséről, akit egyébként tisztel és jó embernek tart, megtudja, hogy ő is jár hozzájuk. Mit mondana neki? Itt most épkézláb dolgokra, ötletekre gondolok, mert a fújjolás és megvetés nem igényel nagy tudományt.

2014. márc. 21. 21:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
21%
Swinger. Vállalja magát. Ne pénzért. Az undorító. Mocskos üzlet.
2014. márc. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
41%
A nők mindenbe belekötnek, segíteni pedig eszük ágában sincsen senkin, de a fikázáshoz van eszük!
2014. márc. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 Költőnő? ***** válasza:
69%
sztem meg ez mkinek rohadtul szíve joga
2014. márc. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 A kérdező kommentje:
1-es. Swingerbe tudtommal csak női partnerrel mehet.
2014. márc. 21. 21:42
 5/72 anonim ***** válasza:
28%
Keressen egy párt, akkor bemehet. Vagy keressen partnert, akivel együtt mehet. Ezt népszerűsíthetnék az emberek, nem a titokban prostizást.
2014. márc. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
36%

Sok nő is van, aki csak szexpartnert keres (nem pénzért). Neten biztosan lehet könnyen találni. De a való életben is egymásra találnak az olyanok, akik csak szexet akarnak. Ezzel nekem semmi bajom.

A prostihoz járással nekem az a bajom, hogy mögé képzelem az egész "gépezetet". Nőként nagyon bele tudom magam élni a helyzetükbe. És nem tudom elviselni, ha valakit ennyire kihasználnak. Mert ugye nem élvezetből teszi ezt egy nő. (És most ugye nem a luxus csajokról beszélünk, akik halálra kereshetik magukat és ők választják meg, hogy mit, kivel.)

Hallottam már pár történetet, hogy fiatal lányokat, hogyan vezetnek meg idősebb pasik, és hogyan használják ki őket, hogyan veszik rá őket, hogy ezt "dolgozzák".

Szóval a mögötte lévő erőszak, a stricik, a drog, a bántalmazás, stb. miatt számomra elfogadhatatlan, ha egy férfi prostihoz jár, mert ezzel végül is ő is elfogadja ezeket a rossz dolgokat, ő is a részese lesz a gépezetnek, sőt miatta működik az egész, mivel neki is van rá kereslete, igénye.

2014. márc. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
73%

"Keressen egy párt, akkor bemehet. Vagy keressen partnert, akivel együtt mehet. Ezt népszerűsíthetnék az emberek, nem a titokban prostizást."


Látszik, hogy te még sosem voltál olyan helyzetben, hogy a kutyának se kellettél... Kicsit lehetnél empatikusabb és inteligensebb is!

2014. márc. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 A kérdező kommentje:
81 %, a középmezőnyre gondoltam. Tehát nem autóban, közben ott figyel a strici a másik kocsiból, hanem akik lakásban dolgoznak és önszántukból. A luxusprostikat meg a legtöbb férfi nem tudja megfizetni.
2014. márc. 21. 21:54
 9/72 anonim ***** válasza:

"Swinger. Vállalja magát. Ne pénzért. Az undorító. Mocskos üzlet."


Aha, ja, úgy is működik az (szerinted)!

2014. márc. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
56%
Aki lakásban csinálja, azok sem önszántukból csinálják, és nekik is van stricijük, vagy egy pasijuk, akik lehúzza őket. Az sem jobb, ha nem azért csinálja, mert különben össze-vissza veri a pasija, hanem azért, mert egyébként nem tudna enni adni a gyerekeinek. Nekem ez olyan kiábrándító, hogy igazából nem értem, hogy egy férfinek egyáltalán hogyan állhat fel ilyen helyzetben. Vagy a férfiak nem gondolkodnak ilyeneken?
2014. márc. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!