Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert lennek szemet ezert? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert lennek szemet ezert? Mi a velemenyetek errol az egeszrol? 22L

Figyelt kérdés

Facebookon megismertem valakit, talalkozni akart volna velem, de megmondtam neki, hogy nem akarok semmit tole.

Meg mielott elkezdtunk volna beszelgetni gondoltam, kalandozni jo lenne. De bevagja nekem, hogy szeretem a gyerekeket, amire azt valaszoltam, hogy attol fugg, melyiket, majd az volt a valasza, hogy csinaljak neked?

Teljesen ki voltam akadva. Utana mind olyasmiket irogatott, hogy o kivan engem, en nem kivanom meg, meg azt akarta, hogy elso randira menjek fol hozza filmezni.

Ki az a lany, aki teljesen ismeretlen pasival felmenne a pasihoz? KI tudja milyen pszichopata...

Ezert en vagyok a rossz, mert megmondtam neki, hogy nem erdekel mar ezek utan.


2015. nov. 13. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok olyan lány van, aki ugrik a brokira.
2015. nov. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, itt ő a hülye és nem te. Szerintem korrekt módon reagáltad le.
2015. nov. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"Kicsit" rámenős. Aztán a másik a hibás érte. Nincs sok tapasztalata.
2015. nov. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!