Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtok ajánlani mára valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok ajánlani mára valami helyet Budapesten, ahova egyedül is kimozdulhatnék ismerkedni?

Figyelt kérdés

Barátaim mind párkapcsolatban vannak és soha nem mennek sehova, úgyhogy olyan helyet keresnék, ahol nem néz ki full hülyén, ha egyedül megyek. Céltalan séta az utcán, vagy egy bevásárlóközpontban nem nekem való...

33f


2015. nov. 14. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
egyedül hogy akarsz ismerkedni?
2015. nov. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%

Ha normálisan nézel ki, mint egy férfi, és nem probléma, hogy 22 vagyok, akkor jövőhétvégén ráérek, aztán máris nem egyedül mész.

Nekem 4 éves kapcsolatomnak lett vége, úgyhogy rám is rám fér az ismerkedés. De csak pozitívan! :D

2015. nov. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

En mindig egyedul mentem ismerkedni. Akkor is egyedul voltam , amikor a mostani elettarsam ramtalalt azon a szorakozohelyen. Nem azert neznek hulyen, ha ugy neznek, mert egyedul vagy, hanem nem odaillo a ruhazatod.

:)

N

2015. nov. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!