Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a leghatásosabb felejtő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a leghatásosabb felejtő módszer? 18L

Figyelt kérdés
Az alkoholon kívül.
2015. nov. 14. 20:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

valaki más aki elvonja a figyelmed :)

nekem bevált anno. 21F

2015. nov. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, csak ez szerintem nem tenne túl boldoggá. De végül is egy próbát megér.
2015. nov. 14. 21:00
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Még több alkohol!
2015. nov. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy érdemes más kapcsolatba / fizikai kontaktusba beleugrani a felejtés érdekében, akár sokkal nagyobb kárt is okozhatsz vele. Én azt javaslom, merülj el valamilyen hobbiban, olyan tevékenységben, amivel akár mentálisan, akár testileg le tudod magad foglalni. Ha van valami hobbit, érdemes azt előtérbe helyezni, ha nincs, akkor érdemes valamit keresni. Kezdj el valamilyen sportot, tanulj valami nyelvet, stb, szóval hogy a szabadidődet lekösd.
2015. nov. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Kinek mi jön be. Próbálj gyakran beszélgetni a barátnőiddel, az sokat segíthet, de ne keresd erőltetetten a szórakozást, ha nem éreznéd jól magad valahol, akkor ne menj el csak azért, hogy majd az biztosan segít felejteni. Esetleg az is hasznos lehet, ha megpróbálsz a rossz dolgokra koncentrálni, pl. hogy nem figyelt rám eléggé az illető, megközelíthetetlen volt, sokat bunkózott, akármi. Vagy próbálj ismerkedni másokkal, ne feltétlenül rögtön párkapcsolati célzattal, de sok normális embert megismerhetsz, egy beszélgetés, közös program nem kerül semmibe. Hirtelen ennyi jutott eszembe.
2015. nov. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi a baj az alkohollal? :D

Nincs értelme belemenni egyből, lelkileg még nem felépülve egy másik kapcsolatba.

Ez emberfüggő,ki mit szeret,mivel tudja lefoglalni magát.

Fontos, hogy találkozz a barátaiddal, mozdulj ki,ne a 4 fal között emészd magad.

Az is fontos, lehetőleg ne az exed fényképeit,Face profilját nézegesd,ki kell zárni, törölni még az emlékét is a fejedből, a többit az idő megoldja.

Fel a fejjel :)

2015. nov. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
A szex.
2015. nov. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Idő, plus energiabefektetés saját magad fejlesztésébe!
2015. nov. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
60%

A kis kacsóját csókolom !


Jó felejtő lenne,ha engem imádnál !

Lehetek a magácska kabalája ? Naná,hogy igen !

Esetleg vághatnál fát is,hogy legyen tüzelő.

Csinálhatnál szilvásgombócot is nekem.


Nagy cuppanós a hasadra bögyörő !

2015. nov. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Uccsó mindenképpen megért egy zöld mancsót. XD

Olvass valamit kérdező, esetleg egy kis plusz munka.

2015. nov. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!