Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy nagyobb legyen az önbizalmam?

Figyelt kérdés

Néha van olyan,hogy úgy érzem hogy van önbizalmam,ezt el is játszom,és elhitetem magammal.Aztán később meg minden önbizalmam elszáll,és úgy érzem hogy mindenki jobb és szebb nálam,csak én vagyok ilyen szerencsétlen,és ronda:(Ezért utálok emberek közé menni,mert látom hogy mindenki szebb mint én,vagy akár myvipen is amikor meglátom a plázap*csákat,tudom hogy nem szépek,és nem kéne az ő példájukat követni,de minden pasinka ők jönnek be,és mégis elfog az irigység...én még egy buliban se voltam?!Nagyon rossz most a kedvem.Szerintetek hogyan lehet ezen változtatni?

16/L


2010. márc. 19. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:

szia.

én is küzdök ilyenekkel :S

katolikus vaok...de néha azt hiszem h nincs Isten hazugság az egész stb... utánna teljesen magamba roskodok h csúnya vok hülye nem leszek semmi stb...

Van barátom és ő olyannak szeret amilyen vaok :)

és biztos h nem vagy csúnya csak te nem egosnak születtél és kész :) és sz*rd le a p*csákat... ne foglalkozz velük ... meg van annak is a maga átka

lehet h tetszik decsak arra kell...szóval lehet h nincs pasid stb...de majd lesz és annak nem csak arra kellesz és hid el az tovább is fog megmaradni


szóval sztem fogadd el magad amilyen vagy :) 17/L


sok sikert!!! (K)

2010. márc. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem kérdezted már ezt korábban is?


Csak ugyanazt tudom mondani:


Letölt, meghallgat, betart!:


[link]

2010. márc. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!