Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, mennyire ront egy női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mennyire ront egy női arc összképén az, ha már egy kis hidegtől is kipirul? Most itt nem arra kell gondolni, hogy olyan kis cukin a két orcán. Hanem mondjuk az egész orr, teljes orcák? Esetleg homlok.

Figyelt kérdés

Nekem sajnos ilyen az arcom és mindig olyan hülyén érzem magam ősszel/télen emiatt, (sokszor még mintha lilás is lenne nagyobb hidegben) nyáron meg a melegtől pirulok, és ehhez még a bőröm is fehér. :/

22 L


Köszi a válaszokat! :)


2015. okt. 13. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Küldj képet. Átlagosat, meg pirulósat is. :D
2015. okt. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen. Eddig mindig megkaptam, hogy cuki. Ha pedig nagyon piros az orrom, akkor lerudolfoznak. :D Persze kedvesen, nem bántóan. Ettől függetlenül ugyanúgy keresnek a férfiak, nem ront az összképen.
2015. okt. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bejön a melegre bumm egy kis sperma rá szétkenni és mindjárt megoldja a bajt :)
2015. okt. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs vele. Én egyébként ilyenkor imádom simizni a nő arcát, mert a meleg kezemet jól lehűti. :)
2015. okt. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem ront. A hidegben általában az emberek többségének az arca vagy orra kipirosodik.
2015. okt. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 opened paradise ***** válasza:

Aaaaaaaaaaanyira nem tudna érdekelni...

Max ha ilyen barátnőm lenne,akkor direkt lehelném neki,hogy cukkoljam :D

2015. okt. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!