Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mennyi volt a leghosszab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mennyi volt a leghosszabb idő, mire megtettétek az első lépést? 21n

Figyelt kérdés
Tegyük fel nézegetettetek egy lányt. Mennyi volt az a max. idő, mire lemertétek szólítani a számotokra tetsző, "kiszemelt" (ahogy tetszik) lányt? Mitől függ ez általában?
2015. nov. 15. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez a végtelenség,mert nem megyek már oda egyhez sem!
2015. nov. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát, az jó régen volt már, de úgy emlékszem, hogy körülbelül 1-1,5 éves koromban már megtettem az első lépést. Tudod, kis lépés a kisbabának, de hatalmas lépés a kérdezőnek.

Szívesen a választ!

2015. nov. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 opened paradise ***** válasza:
Ha te akarod őt,akkor miért te vagy itt a "kiszemelt"?
2015. nov. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs nagy tapasztalatom, de nekem nem azon múlik, hogy oda merek-e menni. Miért ne? Inkább az ürügy, vagy vmi olyan téma, amin elindul egy beszélgetés. Mondjuk én egy ilyen helyzetben szeretném megismerni inkább, és nem belerohanni egy testi kapcsolatba. Ez azt jelenti, hogy beszélgetni kellene, de ehhez lenne jó egy olyan téma, ami nem erőltetett.
2015. nov. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Soha.


Amire oda jutottam volna, hogy megtegyem az első lépést, kiderült a lánykáról, hogy boldog feleség és 2 gyerek anyja, mindezt 21 évesen.


Ns, kösz de ezt kihagyom.


A vicc az egészben, hogy csak ilyenek tetszenek meg.

2015. nov. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A 4. alkalommal, mert hetente 1x láttam csak.

De függ attól h ő milyen valójában, kedves e vagy túl zárkózott vagy alpári stílusa van vagy semmitmondó, vagy lekezelő, illetve mennyire érdeklődő. Attól függ látom e rajta a kölcsönös szimpátiát, ha nem akkro megy a levesbe.

2015. nov. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Volt, hogy hónapokig őrlődtem, hogy odamenjek-e. Volt, hogy hirtelen felindulásból szinte azonnal. Odamentem, nem lett végül semmi. Aztán rájöttem, hogy külső alapján ismerkedni bődületes nagy baromság és többé nem teszem, lehet akármilyen szép/kedves/mosolygós, hidegen hagy. Nem veszítek semmit.


24/F

2015. nov. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az idő múlásával hosszabb lesz ez az időszak. Talán a sok elutasítás miatt vagy bátortalanság, nem tudom. Volt, hogy hetek teltek el de volt, hogy két perc után odamentem. Nehéz megmondani az okát, miért kell több idő egyesekhez, talán a kisugárzása a lánynak.
2015. nov. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!