Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Merjek úgy komolyan tervezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek úgy komolyan tervezni egy fiúval hogy én vagyok neki az első?

Figyelt kérdés

Már egy éve együtt vagyok egy sráccal, már nem gyerek, 26 éves. Nagyon szeretjük egymást és ha vita van azt is meg tudjuk beszélni. Már többször beszélgettünk róla hogy együtt szeretnénk leélni az életünket.

Viszont neki előtte sosem volt szexuális kapcsolata ilyen téren én voltam neki az első.

Félek hogy egy idő után szeretné kipróbálni másokkal. Szerintetek van alapja a félelmemnek?


2015. nov. 15. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen fiú vagyok, és megnyugtatlak, nincs okod aggódni. Ez nem ettől függ. Akkor kéne aggódnod, ha előtte sok nővel volt, mert akkor tényleg elég nagy az esélye, hogy újabbat kíván meg.
2015. nov. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De így nem lehet hogy felébred majd benne ez a gondolat hogy miért nem élte ki magát fiatalabb korában és újdonságra vágyik majd?
2015. nov. 15. 23:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős a helyzet, én beszéltem az aggodalmamról a barátommal, és azt mondta, hogy feleslegesen aggódok, mert nagyon szeret, hosszútávra tervez velem, és ha eddig nem zavarta, hogy nem élte ki magát fiatalon, ezután sem fogja zavarni. Én bizakodva állok az egészhez, lehet, hogy csak a rózsaszín köd miatt mond ilyeneket, de úgy vagyok vele, hogy inkább élvezem ezt az állapotot, minthogy aggodalmaskodással töltsem, mert ha be kell kovetkeznie annak, amitől tartok, úgyis meg fog történni, ráérek akkor szomorkodni. :)
2015. nov. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26 évet várt,nem ok nélkül hidd el,ezeknek komoly alapja van
2015. nov. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenki akarja ám "kiélni" magát... vannak értelmes emberek is.
2015. nov. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem sincs. Én is szüzen jöttem össze a nejemmel. 21éve vagyunk együtt és soha sem csaltam meg.
2015. nov. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egyébként az újdonságokat te is meg tudod adni neki ha akarod, és majdan ő is akarja. Ha meg olyan aki másnál akarja keresni az újdonságokat akkor mindegy hogy te vagy neki az első vagy a 20.
2015. nov. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!