Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne megtudni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne megtudni, hogy van-e családja/valakije?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már régebb óta dolgozom egy cégnél, de most jött egy új főnök, aki iszonyatosan vonzó számomra, megőrülök érte, és már-már picit komolyabb érzések is kezdenek kialakulni iránta részemről. Tudom, hogy felettesem, de akkor se tudok mit kezdeni ezzel. Gyűrű nincs az ujján, de tudom, hogy ez semmit sem jelent. Honnan tudhatnám meg úgy, hogy ne "bukjak le", hogy van-e párja/családja? Nem szeretnék egyelőre semmit, azt se, hogy megtudja az érzéseimet, a vonzalmamat, csak szeretnék picit "közelebb férkőzni", és megtudni, hogy egyáltalán van-e valakije.

Mit tegyek? És ugye tényleg nagyon óvatosan kellene mindent csinálnom, hiszen kényes ügyről van szó a munkahelyi státuszunk miatt (is). Ráadásul idősebb is azért nálam.

Előre is köszönök minden értelmes, ideillő, segítőkész választ (a többit meg légyszi mellőzzétek)!

24/L



2015. nov. 15. 23:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha így megakarod kerülni akkor pl. Ha éppen ebédel megkérdezheted tőle, hogy mit főzőtt a kedves párja vagy valami ilyesmit
2015. nov. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Muszáj "megkerülnöm", mert tényleg nem szeretném, ha kiderülne egyelőre, mivel mindez azért kényes dolog, ahogy írtam. Sajnos nem egyszerre van ebédszünetünk, szóval nincs lehetőségem rá, hogy megkérdezzem. De köszönöm szépen a válaszod!!
2015. nov. 15. 23:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Keress rá facebookon, ha tudod a nevét, aztán csinálj egy kamuprofilt és jelöld be.
2015. nov. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
Csak a pénze vonz.
2015. nov. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle!
2015. nov. 16. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen, facebookon kerestem, de nincs fönt sajnos.


Nem, abszolút nem a pénze vonz, köze nincs az egésznek a pénzhez!! Bár fölösleges itt bizonygatnom, mindegy is. :)


Nem kérdezhetem meg, mert enyhén szólva is átlátszó lenne. Nem is merem megtenni, mert tényleg nem szeretnék h*lye helyzetbe kerülni.


De köszönöm szépen az eddigi válaszokat!!! :)

2015. nov. 16. 17:45
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
álmodik a csóró lány
2015. nov. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Alapszabály hogy házinyúlra nem lövünk. ha ezt te még 25 évesen nem tnaultad meg akkor igen magas értelmi szinten állhatsz, nem csoda hogy nem léptél följebb a létrán
2015. nov. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Itt nem erről van szó! Az érzéseimet nem tudom irányítani, és közel sem a pénze vonz, hanem Ő maga! És nem érdekel, hogy idősebb, nem érdekel, hogy mennyit keres. De végtére is fölösleges ezt itt bizonygatnom, csak annyit kérek, hogy aki nem ismer engem és a konkrét helyzetet - a saját értelmi szintemről nem is beszélve - , az ne írogasson! Külön kértem is egyébként, hogy az ilyesmit mellőzzétek, ez az oldal eredetileg nem egymás ócsárolásáról szólna. Köszönöm!
2015. nov. 17. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!