Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 36 éves férfi durván flörtöl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 éves férfi durván flörtöl egy 24 évessel miközben családja van?

Figyelt kérdés

Tényleg szó esik burkoltan mindenféle szexuális dologról, majd bejelöli facen a srác, de nem ír rá...Havonta 1x találkoznak, és egyre durvább a beszélgetés témája.

Mi játszódik le a férfiban? Vajon lefeküdne a lánnyal, vagy csak szájkaratés? Magabiztos a srác állítólag nagyon (barátnőm a lány)


2015. júl. 16. 10:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez elég egyértelmű....szeretőt keres.
2015. júl. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"Havonta 1x találkoznak, és egyre durvább a beszélgetés témája."


A barátnődnek mi a célja ezekkel a beszélgetésekkel?


"Mi játszódik le a férfiban? Vajon lefeküdne a lánnyal, vagy csak szájkaratés?"


A barátnőd lefeküdne vele, vagy csak élvezi, hogy flörtöl egy családos emberrel?

2015. júl. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
és akkor miért nem ír neki, hogy találkozzanak, vagy valami? A havi 1 tali közben nem tudják ezt így megbeszélni, mert vannak körülöttük, és ki sem hívja, hogy beszéljenek.
2015. júl. 16. 10:25
 4/12 A kérdező kommentje:
lefeküdne vele, de csak ennyi, nem kapcsolat, meg család szétrombolás...most hagyjuk, hogy rib.nc, nyilván én is elmondtam neki, de makacs is volt mindig is, és ami kell neki...
2015. júl. 16. 10:27
 5/12 anonim ***** válasza:

Ne menjen bele semmibe ezzel a férfival.

Mert sok sok szenvedés és óriási csalódás lesz a jutalma!

Nem éri meg.

2015. júl. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
csalódás max amiatt, hogy nem lesz jó a szex...érzelmeket eddig is jól kitudta zárni...jó neki...
2015. júl. 16. 10:35
 7/12 anonim ***** válasza:

és én? 27 vagyok, 20 éves srác írogat szexuális tartalmú dolgokat, de közben 4 éve komoly barátnője van, akit elvileg szeret.

én meg mondom neki, hogy ez nem helyes a barátnőddel szemben. meg nekem lelkiismeret furdalásom lenne a helyében.

erre ő: mindig csak ezt fújod.

hagyjam, hogy ő irányítson, és senki nem fog megtudni semmit.


én sem értem ilyenkor mi játszódik le a pasikban.

2015. júl. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Durva, en meg Sosem voltam 3. egy kapcsolatban...
2015. júl. 16. 16:17
 9/12 anonim ***** válasza:
én voltam már ilyen szituban, pont ennyi idős is voltam, csak dugni akart volna a férfi..........
2015. júl. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
de barátnőm sem akar többet, csak nem értjük, h miért nem keresi akkor?!
2015. júl. 17. 09:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!